Praktický lékař pro dospělé
Novohradská 50, České Budějovice

Č

Paní doktorka je velmi obětavá a ochotná. Doporučuji všem z okolí. :) Pomůže, poradí, a ráda si s Vámi pohovoří.

Je to nejlepší lékařka, kterou jsem kdy měla tu čest poznat. Velice naslouchavá a obětavá. Málo který lékař se dokáže vcítit do pacienta a pomoci přesně tak, jak je potřeba. Nikdy nenechala nic pochybnostem a hned posílala za specialisty. Je to dobrý člověk na správném místě. Kdybych se neodstěhovala jsem u paní doktorky pořád!!!!

Je to dobrá lékařka a nikdy jsem s ní neměla problém, ba naopak. Velice obětavá a neměnila bych za žádnou cenu!!!!

S paní dr. jsem velmi rychle skončila.Když jsem po ní žádala přesnější vyšetření,řekla že je to zbytečné.V nemocnici mi zjistily vážnou nemoc!Stačilo aby mi vypsala doporučení,ale nestalo se tak.

Paní doktorka je již velmi stará a je velmi pomalá. Vždy jsem u ní velmi dlouho čekala. Mám mj. vysoký krevná tlak, který měla kontrolavat při mé každé návštěvě, když jsem si šla pro další léky. To však nedělala a tlak mi změřila tak každou pátou návštěvu. Navíc mi nedávno nezjistila mononukléozu, na krev jsem musela jít na vlastní žádost až poté, co mi napsala troje antibiotika, na která jsem byla alergická. Toto byl poslední důvod proč jsem toto praktickou opustila.

Dobrá doktorka,

Paní doktorka je skvělá, starostlivá a pohodová. Jsem ráda, že k ní obvodem patřím. A sestřička? To samé, pohodová, takové sluníčko ordince ,které pro každého má chápající úsměv a je moc hodná. Obě dvě jsou na pravém místě.

Skvělá paní doktorka, v tom nejlepším slova smyslu "rodinná".

celkem to jde průměr

Musel sem chodit za doktorkou přes papíry a léky skoro jsem tam jako doma a nezažil sem žádnej problém v čemkoli tudíš doporučuju už takových lidí ubejvá a tak si vašte když na někoho narazíte jsem rád že je to tahle "moje" doktorka