Polní 3, Brno

Zobrazit ostatní neurologů v okolí
Brněnská 120, Pohořelice

Zobrazit ostatní neurologů v okolí

Umístění: Nemocnice Milosrdných bratří

Nikdy jsem nezažila lepší péči, v ordinaci jsme byli hodinu, na vše se paní doktorka vyptávala,pečlivě studovala zdravotní zprávy, poskytnuté informace si dávala do souvislostí, odeslala nás konečně na další vyšetření, navíc je paní doktorka klidná, usměvavá a příjemná,což se vidí málokde, můžu jen doporučit...

p.doktorka působí klidně, vyrovnaně, je pozorná k udávaným potížím, je odborník

Klidná, milá, odborník, věcná, snad jen delší čekací doby na objednání k vyš., jsem ráda, že opustila kliniku LOGO.

dobry den pani doktorko mam kvam dotaz podle unas s cevniho mě boli noha a natyka s neurologickeho hlediska nebo i s borelize i když tet vysledky dopadli nauroně dobře mockrat děkuji

příjemná,vstřícná,usměvavá...

Vstřícná, slušná, laskavá, věcná. Mohu jen doporučit.

Výborná lékařka. Souhlasím se vším níže zmíněným...

Moc dobrá

Erudovaná,sleduje nejmodernější trendy v léčbě, klidná, věcná, slušná k lidem.Pacientka

Příkladný přístup lékařky i sestry k pacientům, vstřícná a uklidňující atmosféra v ordinaci, žádná nervozita v čekárně.