Polní 3, Brno
Nemocnice Milosrdných bratří (mapa)

Brněnská 120, Pohořelice
Ordinace (mapa)

p.doktorka působí klidně, vyrovnaně, je pozorná k udávaným potížím, je odborník

Klidná, milá, odborník, věcná, snad jen delší čekací doby na objednání k vyš., jsem ráda, že opustila kliniku LOGO.

dobry den pani doktorko mam kvam dotaz podle unas s cevniho mě boli noha a natyka s neurologickeho hlediska nebo i s borelize i když tet vysledky dopadli nauroně dobře mockrat děkuji

příjemná,vstřícná,usměvavá...

Vstřícná, slušná, laskavá, věcná. Mohu jen doporučit.

Výborná lékařka. Souhlasím se vším níže zmíněným...

Moc dobrá

Erudovaná,sleduje nejmodernější trendy v léčbě, klidná, věcná, slušná k lidem.Pacientka

Příkladný přístup lékařky i sestry k pacientům, vstřícná a uklidňující atmosféra v ordinaci, žádná nervozita v čekárně.

p.doktorka působí klidně, vyrovnaně, je pozorná k udávaným potížím, je odborník

příjemná,vstřícná,usměvavá...

Vstřícná, slušná, laskavá, věcná. Mohu jen doporučit.

Výborná lékařka. Souhlasím se vším níže zmíněným...

Moc dobrá