Jakubská 2, Brno

SMILE FACTORY - ZUBNÍ KLINIKA Brno

Při pohledu na člověka je úsměv první, čeho si všímám. Ráda lidem pomáhám udržovat dutinu ústní zdravou a bez obtíží, aby jim v rozdávání úsměvů už ni...

• dentální hygiena

Stáže

• Guided biofilm therapy (GBT) – nový přístup k profylaxi
  • Stáž u MDDr. Petry Vyhlídalové (Práce zubní instrumentářky, dentální hygiena)

Fotografie

Znalost jazyků

• Angličtina

Účty sociálních médií

Umístění: SMILE FACTORY - ZUBNÍ KLINIKA Brno Pravidelná návštěva dentální hygieny

Velmi profesionální přístup. Cením si především milého a příjemného vystupování. Kladně hodnotím také snahu pomoci naučit se správné návyky a vše důkladně klientovi vysvětlit. Prováděné zákroky jsou bezbolestné, nejsou nepříjemné a s trochou snahy by se u nich dalo klidně usnout. Velmi vřele doporučuji.

Umístění: SMILE FACTORY - ZUBNÍ KLINIKA Brno instruktáž domácí dentální hygieny

S navstevou jsem byla naprosto spokojena. Pani je velmi prijemna, usmevava a rada poradi s jakymkoli problemem s cistenim zubu. Navsteva dentalni hygienistky me nikdy nenapadla, ale na doporuceni jsem se ze zvedavosti objednala a nemohu rici nic negativniho. Vrele doporucuji vsem a jiste se objednam znovu :)