Adresa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost
U Katovny 1, Litoměřice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

14 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Ověřený profil
Umístění: jiné místo

Měla sem ji já jako dítě dvakrát mi zachránila život a když sem po nehodě ležela v nemocnici tak tam volala a starala se je to nejlepší doktorka co znám a ted k ni chodí i moje děti a jsem velice ráda

Nestačím se divit, tolik negativních hodnocení? Paní doktorku znám úplně jinak. Je moc milá, vždy mi ochotně poradila díky mnoholetým zkušenostem s dětmi. Snažila se vždy provést různá vyšetření, poslat k odborníkům. To, že někdo nediagnostikuje přesně vir, který dítě má je celkem logické ( lítá jich okolo nás opravdu mnoho a různých druhů, které se specifikují pouze v laboratořích a vyšetření bývá opravdu drahé, tak je jasné,že když jde o běžnou virosu, nebude se hned hledat původce ). Oceňuji také aktivní přístup, dobré vysvětlení situace. Je důležité zmínit i hezký přístup k dětem. Sestřička je také fajn.

Ověřený profil

Díky své zkušenosti nechápu lidi kteří sem píší kladné hodnocení...opravdu nestojím při každé návštěvě slyšet...JE TO VIROZA. Není si jistá vůbec ničím a už vůbec ne o jakou nemoc se vlastně jedná. A když jsem přišla s dcerou že mám podezření na cukrovku, tak se mi vysmála jak že jsme na to přišli, nakonec zjistila že mám pravdu....po této zkušenosti jsem od ní odešla a jsem opravdu ráda

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


NEJLEPŠÍ LEKAŘ VŽDY DOBŘE PORADÍ


M

Paní doktorka jiránková je moc hodná,milá a snaží se každýmu pomoc.Její sestřička je taky velmi hodná a milá ani sestřička i p.doktorka nejsou nervozní jako jiný ošetřující lékaři např.v nemocnici ?jsme snimi moc velmi spokojeni nejlepší lékařka.


J

Je to opravdu Paní Doktorka.Jsme s ní nadmíru spokojeni.Jako jedna z mála má i přijemnou sestru


K

Paní doktorka na svém místě ,jsem velice spokojená.


M

Skvělý pediatr,. přístup k dětem je velmi dobrý a po vlastní zkušenosti byla chválená i předními doktory v nemocnici.


P

Dobrý den,setkala jsem se s mnoha dr. Dr.Jiránková je velice pečlivá lékařka. Neordinuje zbytečné léky ,ale zároveň nic nepodcení. Má velice pečlivý a jemný přístup k dětem,což je u dětí velice důležité. Jsem s ní velice spokojená.


Kdo ji zná pochopí když napíši jen 2 slova a to PANÍ DOKTORKA.Je proště žena na svém místě jak přístupem k problému tak k dětem.


Došlo k chybě, zkuste to znovu