Primadoktor s.r.o.

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Hotovost, Oborová zdravotní pojišťovna, + 6 Více

Aplikace nepovinného očkování • 150 Kč

CRP na vlastní žádost • 100 Kč

EKG na vlastní žádost • 150 Kč +5 Více

Potravinářský průkaz • od 200 kč

Potvrzení přihlášky na brigádu, VŠ, úřad práce (různé) • od 50 kč

Zbrojní průkaz • 500 Kč

Zobrazit ostatní praktických lékařů v okolí

Od léta roku 2014 provozuji nově založenou ordinaci praktického lékaře pro dospělé v Rudné u Prahy. Přijímáme nové pacienty do péče.

Aplikace nepovinného očkování

150 Kč

Potravinářský průkaz

od 200 kč

Primadoktor s.r.o.

Potvrzení přihlášky na brigádu, VŠ, úřad práce (různé)

od 50 kč

Zbrojní průkaz

500 Kč

Primadoktor s.r.o.

Závodní péče - ceny dle dohody

Cena není uvedená

Řidičský průkaz

od 250 kč

Umístění: jiné místo

Paní doktorka je opravdu moc pečlivá. Snažila se mi pomoci s mými problémy i nad rámec svých povinností. Ještě nikdy jsem podobné hodnocení nepsala, ale v tomto případě opravdu všem paní doktorku vřele doporučuji. Kateřina Petrová

Paní doktorka je velmi důsledná, profesionální a pečující. Jdu tam vždy s dobrým pocitem, i když mi není zrovna nejlépe, protože se na ni mohu plně spolehnout. Děkuji, Lukáš S.

Veľmi príjemná, milá pani doktorka a čo je hlavné je veľmi ochotná a nikdy nič nezanedbá. Výsledky vždy zrozumiteľne vysvetlí. Na pacienta si vždy dokáže urobiť čas a dokáže riešiť aj zložitejšie prípady, trpezlivo hľadá pravú príčinu nemoci. Jej prístup je veľmi profesionálny. Pani doktorka mi sama navrhla formu liečenia v lázních a všetko sama vykomunikovala aj s poisťovňou, čo sa v dnešnej dobe už málokde vidí. Možem pani doktoru vrelo doporučiť.

S Hankou jsem moc spokojena. Vzdy dobre poradi, nic nezanedba a je pecliva a moc ochotna. Prestoze nejsem moc nemocna, rada ze Hankou vzdy zajdu a vim, ze o me bude profesionalne postarano!!

Moc mila, vstricna a lidska pani doktorka. Vzdy mi vsechno podrobne a srozumitelne vysvetlila. Nova hezka a moderne vybavena ordinace vcetne EKG, odbery. Dobra komunikace s pacienty i elektronickou formou, vcasne oznamovani dovolene a zastupovani.

Velice prijemna, empaticka a napomocna pani doktorka. Nestalo se mi, zeby neco zanedbala nebo mne na neco neupozornila. Ordinace a cekarna moderna, cista a kvalitne vybavena (v cekarne wifi, televize, cteni,...). Blizko je autobusova zastavka i lekarna. Muzu jen doporucit.

Velice příjemná a ochotná paní doktorka, která nic nezanedbá. Přihlásili jsme se k ní s partnerem oba a dobře jsme udělali, díky jejímu podezření partnerovi včas diagnostikovali autoimunitní onemocnění, které může dlouho vypadat jen jako viróza, takže se mohl začít včas léčit.