Ambulance lékaře oftalmologa

Křenová 531/69a, Brno-střed, Brno

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Oční a homeopatická ambulance Jiný

Dr. Hendrychova ordinuje i coby homeopatka a zde silne nedoporucuji. Zahledena do sebe, soudi jine lidi, neempaticka, arogantni, vsechny informace ji clovek musi "tahat z nosu" a pak si jeste nauctuje nehorazne penize. Rychle pryc!

Umístění: Oční a homeopatická ambulance Jiný

Vřele doporučuji, opravdu naprostá spokojenost. Z paní doktorky vyzařuje nebývalý klid, pohoda a jistota, je velmi příjemná, vyslechne vás, vše sama srozumitelně vysvětlí a poradí. Myslím, že si zde všechna pozitivní hodnocení právem zaslouží.

Umístění: Oční a homeopatická ambulance Jiný

Maximální spokojenost s paní doktorkou, vždy mi pomohla a můžu jen doporučit. Srozumitelně vše vysvětlí a dá člověku, co přesně potřebuje. Jako bonus jsou krásné nové čisté prostory ambulance na Křenové.

Byla jsem velmi spokojena s péčí, kterou mi paní doktorka poskytla, mohu plně doporučit pani MuDr. Hendrychovou jako výbornou oční lékařku v Brně.

Umístění: Oční a homeopatická ambulance Kontrola zraku

Paní doktorku můžu jen vřele doporučit! Hned jak jsem přišel tak mě detailně zkontrolovala,příjemně jsme si promluvili a rozhodně jsem od tam odešel velmi spokojený! :-) Děkuji

Jsu spokojený s p. doktorkou, doporučuji.

Je dobrá

Jsem velmi spokojen s poskytovanou péčí

8 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,mám prosbu.Často mi bolí hlava a teď se k tomu přidala bolest očí.nejdříve jedno,to přestalo a teď začalo to druhé.Bolí to jako za okem nahoře,nevím jak bych to jinak popsala.Přitom se mi i zhoršil zrak.

Měla by jste zajít co nejdříve k očnímu lékaři.

MUDr. Hana Hendrychová

od soboty trpím bolestí oka. Na pohotovosti mi diagnostikovali poškrábanou rohovku (z neznámé příčiny). Mám navíc suché oči a používám Vidisic. Na rohovku mi nyní dali Tobrex mast. Bolesti ustoupily, ale pořád mám rozmazané vidění. Jak dlouho budu mít toto rozmazané vidění a způsobuje ho skutečně tato mast?

masťový film na oku způsobuje rozmazané vidění, takže dokud budete mast používat počítejte s tím.
Další možnost je, že jste si začal více všímat vidění pouze jednoho oka / ne obou dohromady/ a může tam být dioptrická vada. Pokud by po vysazení masti rozmazané vidění přetrvávalo, tak si nechte zrak zkontrolovat.

MUDr. Hana Hendrychová