Svobody 2, Mikulov
Ambulance lékaře oftalmologa

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí
Křenová 65c, Brno
Oční a homeopatická ambulance

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Oční a homeopatická ambulance Jiný

Vřele doporučuji, opravdu naprostá spokojenost. Z paní doktorky vyzařuje nebývalý klid, pohoda a jistota, je velmi příjemná, vyslechne vás, vše sama srozumitelně vysvětlí a poradí. Myslím, že si zde všechna pozitivní hodnocení právem zaslouží.

Umístění: Oční a homeopatická ambulance Jiný

Maximální spokojenost s paní doktorkou, vždy mi pomohla a můžu jen doporučit. Srozumitelně vše vysvětlí a dá člověku, co přesně potřebuje. Jako bonus jsou krásné nové čisté prostory ambulance na Křenové.

Byla jsem velmi spokojena s péčí, kterou mi paní doktorka poskytla, mohu plně doporučit pani MuDr. Hendrychovou jako výbornou oční lékařku v Brně.

Umístění: Oční a homeopatická ambulance Kontrola zraku

Paní doktorku můžu jen vřele doporučit! Hned jak jsem přišel tak mě detailně zkontrolovala,příjemně jsme si promluvili a rozhodně jsem od tam odešel velmi spokojený! :-) Děkuji

Jsu spokojený s p. doktorkou, doporučuji.

Je dobrá

Jsem velmi spokojen s poskytovanou péčí

8 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,
    Měla by jste zajít co nejdříve k očnímu lékaři.

MUDr. Hana Hendrychová

• Dobrý den,
    od soboty trpím bolestí oka. Na pohotovosti mi diagnostikovali poškrábanou rohovku (z neznámé příčiny). Mám navíc suché oči a používám Vidisic. Na rohovku mi nyní dali Tobrex mast. Bolesti ustoupily, ale pořád mám rozmazané vidění. Jak dlouho budu mít toto rozmazané vidění a způsobuje ho skutečně tato mast?

Dobrý den,
    masťový film na oku způsobuje rozmazané vidění, takže dokud budete mast používat počítejte s tím.
    Další možnost je, že jste si začal více všímat vidění pouze jednoho oka / ne obou dohromady/ a může tam být dioptrická vada. Pokud by po vysazení masti rozmazané vidění přetrvávalo, tak si nechte zrak zkontrolovat.

MUDr. Hana Hendrychová