Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Velmi příjemná paní doktorka, vstřícná, s profesionálním vystupováním, oceňuji i podání ruky při příchodu i odchodu. Byla jsem na prvním vyšetření včetně očního pozadí, paní doktorka využila snad čtyři přístroje, pak mi nechala ještě změřit tlak. Vše mile vysvětlila. Na to, že jsem do čekárny přišla v pondělí v 8 ráno, jsem odcházela vyřízená po deváté, a to jsem mezitím 30 minut čekala s rozkapanýma očima. Jsem spokojená.

nejsem ten typ, co by si stěžoval a psal stížnosti. Bohužel zkušenost s touto doktorkou mě k tomu donutila. V zájmu budoucích pacientů jsem se rozhodla podělit o svou (ne)zkušenost. Před pár týdny jsem paní doktorku kontaktovala telefonicky a po dlouhém telefonátu my bylo oznámeno "no tak teda příďte". Když jsem přišla, čekala jsem na dnešní domu opravdu dlouho. Velmi dlouho a poslouchala jsem rozhovory čekajících lidí již od 7 od rána (v té době bylo 10 hodin). Důvodem tak dlouhého čekání bylo neustále odskakování doktorky bůhví kam. Mé jásaní, že jsem konečně v ordinaci vzalo za své v ten moment, kdy jsem se dověděla, že už mi prý není pomoci a mám přijít na kontrolu za pár měsíců. Bohužel stav se mi zhoršil. Lidé v okolí žasli nad léčebnou metodou, nicméně jsem si říkala, že ona přece ví...Bohužel potíže s okem byly horší a horší, tudíž jsem se rozhodla ji navštívit. Čekárna prázdná, 30 minut do zavírací doby, tak si říkám, jé to mám štěstí. Doktorka mě ovšem velmi nevybíravým způsobem vyhodila, že dnes už nikoho nebere, odmítá ordinovat mezi dveřmi a že mi jasně řekla přij´dte v září a pak uvidíme, zda to bude na operaci. Nemám na vás čas a už jsem jen viděla mizející záda. To vše,před mým 6 letým synem, který nechápal, jak se takto může dospělý chovat, když já ho učím slušnosti a vychovanosti. S doktorkou se tedy loučím a přeji ji, aby se přísloví "Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá" NEVYPLNILO!

Přišla jsem k paní doktorce akutně s natelkým okem, které jsem nemohla otevřít. Byla mi doporučena jako milá a obětavá. Opak byl pravdou. Ani se na mě nepodívala a po sestře, která je už na pohled nepříjemná mi vzkázala, že mě nepřijme. Když jsem se pak náhodou přes otevřené dveře s paní doktorkou setkala a moc jí prosila o pomoc tak mi sdělila, že mě nepřijme a důvod mi uvádět nemusí. S takovým přístupem jsem se nikdy nesetkala!!! S mým názorem paní doktorka nemusí souhlasit, ale nevím na co přísahala při slibu "pomoci lidem". PANÍ DOKTORKU NEDOPORUČUJI a s takovým lékařem už se nechci nikdy setkat. Máte-li problém této paní doktorce a sestře se vyhněte obloukem. RB

Nesouhlasím s názorem dotyčného ze dne 16.srpna !

První vstupní vyšetření trvalo celkem 30min, standardní postup, nic díky čemu bych si paní doktorku zapamatoval jako něčím vyjimečnou. Při dalších dvou návštěvách jsem bohužel narazil. Telefonicky jsem se sice informoval u sestry - na vyšetření se neobjednává, dostavit se mimo čtvrtky, po desáté hodině, minimálně však hodinu před koncem. Kvůli nočním směnám jsem se pokaždé dostavil minimálně hodinu předem - poprvé v prázdné čekárně, hlasitě debatující s kamarádem a až po 20min vyjde nepříjemně naladěná sestřička, aby mi řekla že už není čas - podruhé jsem si to stopoval, po 22min čekání mi bylo opět oznámeno že už není čas. Změna lékaře.

Velmi nepříjemná sestra, přístup lékařky průměrný... Pozor, doklad o zaplacení regulačního poplatku musí lékař na vyžádání pacienta vydat! (a to bez zbytečných řečí)

Super doktorka..Ale strašně nepříjemná sestra

Nemohu dát hodnocení "velmi dobrý" a to jen díky velice nepříjemné sestře. Paní doktorka je skvělá a vykouzlí mi úsměv na rtech. Navíc má vynikající přístup k pacientovi, což se o "sestřičce" říci nedá. Klidně vám práskne dveřma před nosem a mladým lidem tyká, i když by si to dovolit neměla. Doufám, že sestru brzo změní, děs a hrůza

Paní doktorka byla vstřícná, zato sestra neochotná kyselá okurka,jaká se hned tak dnes už nevidí.

Paní doktorka je velice erudovaná lékařka, která se navíc umí vžít do pocitů pacienta pro kterého si najde čas nejen na logické vysvětlení jeho zdravotního stavu, ale i na situaci v rodině. Všem mohu doporučit.