Praktický lékař pro dospělé
Mírová 33/522, Ostrava

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Velmi si vážím profesionality paní doktorky, její milý a lidský přístup ke všem mým zdrav. problémům, kterých přibývá s mým věkem 86 let. Spolu se zdáv. sestrou Magdou jsou perfektní tým. Obě hodnotím 1 se sedmi hvězdičkami. Děkuji oběma za jejich pečlivý přístup. Oceňuji, že se seznamuje s novými zdáv. metodami a novými léky, doporučuje je svým pacientům. Její zásluhou jsem byl seznámen a očkován Prevenárem 13 proti pneumokokovým infekcím již před mnoha léty, kdy toto očkování vůbec začalo. Ještě jednou velký dík.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Velice pecliva a ochotna pani doktorka,ktera resi vzdy a hned aktualni potize.Kdyz je potreba,navstivi pacienta i doma.Diky pani doktorce a nemene ochotne sestricce bylo a je vzdy s maximalnim nasazenim postarano o mou maminku a i o mne.Dekuji velice Martin Holek

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

NEDOPORUCUJI !
Pani Hana Derynkova neni hodna sveho titulu a jen dela ostatnim lekarum hanbu. Horsi zkusenost a "lekarku" jsem jeste nikdy nemela a nevidela. Prisla jsem za ni s vaznym zdravotnim problemem s pateri a pozadat o rehabilitace bez kterych se jinak poradne nehybu a pani "doktorka" mi odmitla veskerou zdravotnickou peci a hodnotila me vysledky z laboratore jako, cituji, "o nicem", i presto ze mam zanet v tele. Zaroven absolutne odmitla resit jaky muj zdravotni stav je, protoze nema udajne zadnou kartu, jen proto ze zastupovala mou praktickou lelarku. Tim padem me nechala vyvest docela hulvackym zpusobem z ordinace s tim, at si pockam na moji lekarku a resim si to s ni (ze to pry neni vubec jeji starost a nema na me cas). Moje rada? Kdyz mate jit k teto zastupujici "doktorce", radeji se obratte uplne na nekoho jineho, protoze tady se lekarske pomoci nedockate a zminene osobe je jedno, co se pak s dotycnym pacientem stane, chce se ho jen a jen zbavit.

Díky MUDr. Derynkové a její sestřičky Magdy, jsem na tom ve svém věku 61 let, zase zdravotně v pořádku a protože je mojí lékařkou od počátku otevření ordinace na Mírové v Ostravě Vítkovicích, chci jim oběma poděkovat, protože našly vždy recept na každé moje trápení. Nikdy bych neměnil.

Paní doktorka zastupovala mou lékařku po dobu její nepřítomnosti. Poté, co léky na angínu penicilínového typu nezabraly (ačkoliv jsem ji informovala, že u mne tento typ léků nezabírá) a měla jsem nadále velké potíže s bolestivým polykáním a jsem zahleněná, mi paní doktorka řekla, že MÁM POČKAT NA DALŠÍ LÉČBU, až se má lékařka vrátí do práce (tzn. 7 dní!). V krku to prý sice nevypadá dobře, ale výsledky výtěru, které vytelefonovala, prý ukázaly jen běžnou flóru. Napsala mi léky proti bolesti (cituji z příbalového letáku: "nesteroidní protizánětlivý léčivý přípravek tišící bolest. Používá se k léčbě akutní bolesti a k léčbě menstruačních bolestí") a mám pokračovat v užívání Mucosolvanu a stříkat si Bioparox (což jsem dělala ještě dříve, než jsem k ní pro léčbu přišla). Takhle se odbývají pacienti! Naštěstí ještě týž den jsem stihla navštívit specialistu na ORL, který měl jiný názor než paní doktorka.

Paní doktorka svou měrou přispěla k plné invaliditě mé matky. Nereagovala na mé obavy a odmítala názor že je třeba matku hospitalizovat!! Poté co léčila bolesti ramene mého muže stylem rehabilitace bez RTG či odborného názoru kdy se stav jen a jen zhoršoval a řekla mu že jeho problém je jen v hlavě....mám svůj názor!! Muž nyní prodělal operaci ramene.....po magnetické rezonanci totiž zjistili že měl prasklé kloubní pouzdro, odtrženou chrupavku v kloubní jamce a k tomu poškození úponu vazů!!!!!! tomu říkám správný simulant!!!!! Manžel samozřejmě přišel i o práci protože nebyl schopen pohybu dané ruky a jako řidič mu docela chyběla! Za mě prostě hnus!!! kdysi jsem měla jiný názor a měla paní doktorku ráda....nevím co se jí stalo ale dnes už má všechny za simulanty a vyžírky státu když má člověk PN......asi je toho na ní příliš!!!

zavinila mi zápal plic a pohrudnice ,svoji neschopnosti léčit !

U p. doktorky jsme chodili s manželem již do její bývalé ordinace a přešli jsme k ní na nové působiště i přes to, že to máme dál od místa bydliště. Její jednání s pacienty a znalosti jsou profesionálni, pohladí na důši i na těle.

Jsem u ní cca 10 let a jsem velmi spokojen

vynikající doktorka ,ochotná vždy pomoci a hlavně přijít věci na kloub jsem velmi spokojena a doporučuji