Přijímám: dospělí

Individuální psychoterapie • Od 800 Kč

Supervize pro pomáhající profese • Od 800 Kč

Zobrazit ostatní profily psychoterapeutů v okolí

Od 800 Kč

Od 800 Kč

Psychoterapie Karlovo náměstí

Východiskem pro moji terapeutickou práci je logoterapie a existenciální analýza - terapeutický směr, který pomáhá člověku hledat jedinečný smysl vlast...

Léčené nemoci

• Deprese
  • Úzkosti
  • Panické ataky
Zobrazit všechny léčené nemoci

• psychoterapie

Umístění: Psychoterapie Karlovo náměstí individuální psychoterapie

Hanka je naprosto neuvěřitelná, hrozně moc mi pomohla, když jsem měla těžké deprese a úzkosti. Chodím k ní dodnes a snažím se jí všem doporučovat. Je opravdu citlivá a cítím se vedle ní vždy dobře.

Umístění: Psychoterapie Karlovo náměstí Uzkostu

S pani terapeutkou jsem velmi spokojena.chodim k ni jiz nekolik let a jsem rada, ze jsem konecne nasla terapeuta, ktery je skutecne lidsky a umi rict i svuj nazor a nenechava me se "jen" vypovidat:-) konkretni zkusenost:po druhem porodu jsem mela obri poporodni depresi a vubec jsem s tim nepocitala, jelikoz po prvnim porodu se mi to nestalo a ani psychiatr me na to neupozornil.a nebyt toho,ze za mnou pani Hanka prijela domu hned druhy den, co jsem ji volala, vubec nevim, jak bych to zvladla.nechala me ji vsechny sve obavy rict se vsemi moznymi scenari,kterych jsem se bala,nechala me vyplakat a poradila me i rodine jak mi pomoct v dalsich dnech a hlavne nechala me uverit, ze to prejde a ono to skutecne preslo.nikdy ji to nezapomenu-:)