nám. T. G. Masaryka 115, Veselí nad Lužnicí
Ordinace prakt. lékaře pro dospělé

Umístění: Ordinace prakt. lékaře pro dospělé

Paní doktorka i sestřička mají plnou důvěru celé naší rodiny. Jsou to odbornice na slovo vzaté, pečlivé, zdvořilé, milé.

Paní doktorka je úžasná osobnost lidská milá a opravdu hodně zná!!Co teda obdivuji nejvíce je ze vás pozná po telefonu a to smekám.

sice musím hodně za ní dojíždět, ale aspoň vyléčí narozdíl od ,,paní doktorky´´ X.Štiplové

Paní doktorka je nejen úžasná lékařka, ale i úžasná ženská, má lidský přístup k pacientům, a to se už moc nevidí....Chodím k ní již 12 let a je mi nesmírně líto, že kvůli stěhování jí musím opustit, kdyby to nebylo tak daleko, klidně bych k ní i dojížděla.....bude mi moc chybět....

Vzpomínat jednou budeme. Říká se, že každý je nahraditelný, ale naší paní doktorku težko kdo nahradí.
Lidská, milá, ochotná prostě nejlepší co tu máme.

Nejlepší! :)

S ošetřením u pani doktorky jsem vždy spokojená.Moc často nemarodím,ale po mojí letošní operaci se o mě velice dobře postarala.Doufam,že do své ordinace přijme i mojí skoro dospělou dceru.

S ošetřením jsem byla vždy spokojena.

Děkuji p. doktorce za její lidský přístup, cit a profesionalitu, mnozí lékaři by se měli jít k této paní doktorce učit jak po odborné stránce tak i po stránce lidské. Děkuji jsme u ní zaregistrováni celá rodina a nikdo si ani na ní ani na sestřičku nemůžeme stěžovat.

Výborná lékařka, citlivá a výborný specialista.