Doporučení gynekologové s Zaměstnanecká pojišťovna Škoda Slaný

• „Dle mé zkušenosti je pan doktor Luboš Karásek nejen dobrý lékař, ale i člověk. Z návštěvy jsem měla panickou hrůzu a několik let ji odkládala. Velmi mi pomohla jeho empatie, pochopení a psychická podpora, díky které jsem k němu nabyla důvěry a vyšetření se odvážila vůbec podstoupit. Po celou dobu jsem se cítila maximálně respektována, do ničeho a nic mi nenutil a neustále se ujišťoval, zda necítím bolest. I přes to, že to se mnou nemohlo být lehké, výborně zvládl moji paniku a významně mi pomohl snížit můj strach z příští návštěvy. Jsem mu opravdu moc vděčná. Více

Žukovského 888/2, Praha Mapa

Medicinské a estetické centrum Markin

Vedení těhotenství

4 500 Kč

• „Nejlepší klinika a gynekolog v Praze. Dekuji za 6 let klidu a té nejlepší úrovně. Opět jsem obdržela kompletní vyšetření za 15 minut v nejpohodlnějších podmínkách. Více

Praha 6, Žukovského 888/2, centrum Delta A, 5.patro, Praha Mapa

Gynekologická ambulance- centrum Delta A

• „Pan doktor Pohl je opravdu výborný doktor, který ví, co dělá. Je to první gynekolog, ke kterému se nebojím chodit a vždy odcházím velmi spokojená. Je velmi pečlivý, snaží se vyřešit i na první pohled banální problém, ale co je na něm i na sestřičce paní Pohlové tak obdivuhodné, je jejich lidskost, vstřícnost a ochota! Pan Pohl mi vždy odpoví na všechny mé otázky a snaží se mi problém vysvětlit. Nemohu si oba vynachválit. Více

Nerudova 686, Kralupy nad Vltavou Mapa

Ordinace PL gynekologa

• „nejlepší lékařka co znám.

V Úvalu 1/84, Praha Mapa

Fakultní nemocnice v Motole

• „Výborná, žena jí má jako doktorku a nemůže si jí vynachválit. A ještě nám odrodila dceru a u porodu byla skvělá.

Politických vězňů 576, Slaný Mapa

Nemocnice Slaný