Soukromá zubní ordinace
J. Opletala 1279, Břeclav

Umístění: Soukromá zubní ordinace Bolestivý zub

Příjemný, slušný člověk. Vše čo dělá průběžně vysvětluje. Snaží se hodně aby byly jeho úkony čo nejméně bolestivé.
A má lidové ceny.

Pan doktor Páleníček je velmi milý, vstřícný, něžný, bezbolestný a levný plomba 550-600kc. Nemám výhrady.

Skvělé jednání, příjemný lidský přístup jak pana doktora tak paní sestřičky, jeho manželky. Konečně příjemný zážitek i u zubaře!!! nemohu si celkově vynachválit

Velmi dobrý zubař. Příjemný s lidským přístupem. Vždy dobře naladěn a je velmi citlivý.

Skvely stomatolog, skvely clovek. Nic vic, nic min..... Snad jen - jeste nikdy jsem se, u zadneho lekare, nesetkal s tak uzasnym lidskym pristupem. Dekuji, Pane doktore.

Velmi dobrý stomatolog. Využil jsem jej jako záskok za mého stomatologa. Nešlo už zub zachránit a tak následovalo jeho vytrhnutí, ale ten to panečku umí. Škoda, že nemohu být u něj zaregistrován. Lidský přístup, pochopení pro bolest. Tomu pan doktor rozumí. Je vynikající.

Ochotný, citlivý, poctivý

S panem doktorem jsem velice spokojená.Ještě nebyl žádný problém!A vždy se k němu těším.

TAK MILY PANE OTISAKU. TVUJ NAZOR SE MI NELIBI. ALE AKCEPTUJI HO. JA PANA DOKTORA ZNAM TRICET LET A JE TO SKVELY CLOVEK A STOMATOLOG. A VZDY SE K NEMU TESIM, ZE SE TAM ODREAGUJU, POVYKLADAM SI A PROHLEDNE MI ZUBY A PORADI CO A JAK. ZIJU V CIZINE, A VZDY SE K NEMU RADA VRACIM. VZDY KDYZ LETIM DOMU, TAK SE RADA K NEMU STAVIM NA PROHLIDKU. ZDRAVIM VAS PANE DOKTORE Z ANGLIE, A AHOJ V DUBNU. MARTAS