Ordinace gynekologa
Písečná 5285, Chomutov, Ústí nad Labem

Chtěla bych všechny varovat před tímto pseudo doktorem. Jeho chování je velmi nelidské a neetické. Po prvním vyšetření mi sdělil krásnou větu, že dítě žije. Opravdu otřesné jednání! Následně mě obvinil z toho, že jsem si dítě udělala kvůli penězům(o dítě jsem se pokoušela téměř 3 roky, trpím endometriozou, takže jsem musela být léčená v Praze u Dr.Hruškové-specialistky na endometriozu, mimochodem opravdu odborník a velmi hodná lékařka). Takže mě toto jeho obvinění opravdu zvedlo mandle!!! Nyní jsem se po poradě s kamarádem právníkem rozhodla na pseudo doktora podat stížnost na českou lékařskou komoru za neetické jednání. Opravdu VARUJI VŠECHNY MAMINKY PŘED TÍMTO DOKTOREM.

Tento pan doktor by se měl,věnovat jiné profesi.díky jeho krásné péči jsem málem přišla o mé první miminko,dejte si pozor ultrazvuky pan doktor nedělá ani omylem,to vás pošle jen na velký ultrazvuk,který se dělá ve 20t,díky němu jsem porodila ve 29týdnu holčička vážila 890g a měřila 33 cm,bylo to infekcí,za kterou muže jedině pan doktor, stává se to,že dnes ženy porodí předčasně to sice ano ,ale kdyby pan doktor Kopyto tak se dá jedině nazvat dělal ultrazvuky při každé návštěvě nemuselo se vše stát a na vše by včas přišel tohoto člověka bych,už nikdy nechtěla potkat,naštěstí vše dopadlo dobře a Natálce v létě budou 2 roky a je zdravá jak rybka,ale má zkušenost špatná,tak si všichni dejte pozor a radši si vyhledejte jiného gynekologa .....

Paní Gagnez014,podle toho ,že chcete miminko,tak usuzuji, že jste mladá.Seberte se a běžte od tohoto lékaře pryč.Ano peníze ho zajímají ,pacientky již méně.Zjistila jsem ,že naproti nad lékárnou si otevřeli své ordinace dva výborní gynekologové.Poptejte se tam.

velice pomohl mé kamarádce!! bydlí na Kladně, ale léčila se u pana Mudr. Kopejtka. :))

Já tohoto lékaře dobře znám a vím, že ostatní gynekologové se s ním radí, když si sami neví rady. Každý lékař, jako každý člověk se má právo někdy splést. Z toho ovšem nemůžete dělat okamžité závěry. Měl by dostat šanci na hodnocení s až po minimálně několika vyšetřeních můžete dělat závěry. Pomluvy jsou velice jednoduché a často nepravdivé. Výsledky, co se týče rakovin např. děložního čípku má jedny z nejlepších ve svém okrese. Na toto onemocnění klade velký důraz a pečlivost. Některé vyšetření prostě musí být i nepříjemné a třeba i bolestivé. Pan Kopejtko je ve většině případů odborník na svém místě. Nevěřte pomluvám,vyzkoušejte si jej a možnost odejít k jinému je vždy.

Tak ted jsem teda dost mimo.:-(.Dlouho jsem chodila k lékaři do Ostrova nad Ohří.Byla jsem s nim moc spokojená(Byl neco jako Aleš Čížek z ordinace)ale kvuli stěhování do CV mi byl doporučen právě dr.Kopejtko.Našel příčinu mojich problémů a začal léčit.Neřekla bych že došlo ke zlepšení.Už mám za sebou během tří měsíců čtvery antibiotika a žádná změna k lepšímu.Udivuje mě také to že pokaždé když tam přijdu,biť jen pro výsledky si odemě žádá 30kč.I když mi žádný zákrok nedělá.Jen mi sdělí výsledky za 3Okč.Ale myslela jsem si že je dobrej.Miminko chceme,ale jak tu ted čtu tak se docela bojím být pod dozorem právě tohoto lékaře.Vy co jste od něj odešly mi tedy prosím poradte který doktor je dobrý.Děkuji.

Já jsem s ním velmi spokojená, nechápu tyo pomlouvačné stránky. Chudák MUDr. Kopejtko je velmi zodpovědný a má neuvěřitelný přehled. Tohle si nezaslouží.

Při vyslovení doktor Kopejtko mi ještě po 24 letech běhá mráz po zádech,naštěstí pro mého syna jsem včas od něj utekla.UŽ NIKDY !!!

Ja mam k panu doktorovi plnou duveru. Jsem s nim spokojena a vrele ho doporuji vsem :-)

Pan doktor je výborný profesionál a jsem s ním velice spokojená. Vždy mě pečlivě vyslechne a poradí. Chodím k němu velice ráda.