Gustav Kopejtko, gynekolog Ústí nad Labem

MUDr. Gustav Kopejtko

Gynekolog Více

15 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Písečná 5285, Chomutov, Ústí nad Labem
Ordinace gynekologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Všeobecná zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

3

Obecné skóre
15 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
S
Ověřeny pacient

Chtěla bych všechny varovat před tímto pseudo doktorem. Jeho chování je velmi nelidské a neetické. Po prvním vyšetření mi sdělil krásnou větu, že dítě žije. Opravdu otřesné jednání! Následně mě obvinil z toho, že jsem si dítě udělala kvůli penězům(o dítě jsem se pokoušela téměř 3 roky, trpím endometriozou, takže jsem musela být léčená v Praze u Dr.Hruškové-specialistky na endometriozu, mimochodem opravdu odborník a velmi hodná lékařka). Takže mě toto jeho obvinění opravdu zvedlo mandle!!! Nyní jsem se po poradě s kamarádem právníkem rozhodla na pseudo doktora podat stížnost na českou lékařskou komoru za neetické jednání. Opravdu VARUJI VŠECHNY MAMINKY PŘED TÍMTO DOKTOREM.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Tento pan doktor by se měl,věnovat jiné profesi.díky jeho krásné péči jsem málem přišla o mé první miminko,dejte si pozor ultrazvuky pan doktor nedělá ani omylem,to vás pošle jen na velký ultrazvuk,který se dělá ve 20t,díky němu jsem porodila ve 29týdnu holčička vážila 890g a měřila 33 cm,bylo to infekcí,za kterou muže jedině pan doktor, stává se to,že dnes ženy porodí předčasně to sice ano ,ale kdyby pan doktor Kopyto tak se dá jedině nazvat dělal ultrazvuky při každé návštěvě nemuselo se vše stát a na vše by včas přišel tohoto člověka bych,už nikdy nechtěla potkat,naštěstí vše dopadlo dobře a Natálce v létě budou 2 roky a je zdravá jak rybka,ale má zkušenost špatná,tak si všichni dejte pozor a radši si vyhledejte jiného gynekologa .....


M
Ověřeny pacient

Paní Gagnez014,podle toho ,že chcete miminko,tak usuzuji, že jste mladá.Seberte se a běžte od tohoto lékaře pryč.Ano peníze ho zajímají ,pacientky již méně.Zjistila jsem ,že naproti nad lékárnou si otevřeli své ordinace dva výborní gynekologové.Poptejte se tam.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

velice pomohl mé kamarádce!! bydlí na Kladně, ale léčila se u pana Mudr. Kopejtka. :))


Ověřeny pacient

Já tohoto lékaře dobře znám a vím, že ostatní gynekologové se s ním radí, když si sami neví rady. Každý lékař, jako každý člověk se má právo někdy splést. Z toho ovšem nemůžete dělat okamžité závěry. Měl by dostat šanci na hodnocení s až po minimálně několika vyšetřeních můžete dělat závěry. Pomluvy jsou velice jednoduché a často nepravdivé. Výsledky, co se týče rakovin např. děložního čípku má jedny z nejlepších ve svém okrese. Na toto onemocnění klade velký důraz a pečlivost. Některé vyšetření prostě musí být i nepříjemné a třeba i bolestivé. Pan Kopejtko je ve většině případů odborník na svém místě. Nevěřte pomluvám,vyzkoušejte si jej a možnost odejít k jinému je vždy.


L
Ověřeny pacient

Tak ted jsem teda dost mimo.:-(.Dlouho jsem chodila k lékaři do Ostrova nad Ohří.Byla jsem s nim moc spokojená(Byl neco jako Aleš Čížek z ordinace)ale kvuli stěhování do CV mi byl doporučen právě dr.Kopejtko.Našel příčinu mojich problémů a začal léčit.Neřekla bych že došlo ke zlepšení.Už mám za sebou během tří měsíců čtvery antibiotika a žádná změna k lepšímu.Udivuje mě také to že pokaždé když tam přijdu,biť jen pro výsledky si odemě žádá 30kč.I když mi žádný zákrok nedělá.Jen mi sdělí výsledky za 3Okč.Ale myslela jsem si že je dobrej.Miminko chceme,ale jak tu ted čtu tak se docela bojím být pod dozorem právě tohoto lékaře.Vy co jste od něj odešly mi tedy prosím poradte který doktor je dobrý.Děkuji.


M

Já jsem s ním velmi spokojená, nechápu tyo pomlouvačné stránky. Chudák MUDr. Kopejtko je velmi zodpovědný a má neuvěřitelný přehled. Tohle si nezaslouží.


M

Při vyslovení doktor Kopejtko mi ještě po 24 letech běhá mráz po zádech,naštěstí pro mého syna jsem včas od něj utekla.UŽ NIKDY !!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P

Ja mam k panu doktorovi plnou duveru. Jsem s nim spokojena a vrele ho doporuji vsem :-)


T

Pan doktor je výborný profesionál a jsem s ním velice spokojená. Vždy mě pečlivě vyslechne a poradí. Chodím k němu velice ráda.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti