MUDr. Gustav Bártek

Bílovice nad Svitavou 1 adresa

Zubní lékař
S. K. Neumanna 611, Bílovice nad Svitavou

Umístění: Zubní lékař Jiný

100% profík - poradí, vysvětlí, pomůže.
Vždycky, když jsem měl nějaký problém, zavolal jsem a domluvil si návštěvu, během které bylo vše vyřízeno k mé spokojenosti.

Pan doktor je opravdu výborný, zaslouží si jen a jen chválu. Milý, příjemný, ochotný a dobrý odborník.

Chodíme k němu celá naše rodina, včetně našich vnoučat. Velmi citlivý a vstřícný lékař, u kterého se nebojí ani malé děti. Díky němu mám i v důchodě stále kvalitní chrup. Doktor i sestra odvádí odbornou a skvělou práci. Mohu jen doporučit.

Poté, co jsem po mnoha letech utrpení se zuby díky "péči" MUDr. Hrbkové přešla k panu doktoru Bártkovi, jsem měla možnost poznat, co to je skutečně léčit, nikoliv jen slovy a politováním. Je to stomatolog, který pracuje jak z reklamy - rychle, profesionálně, precizně. Zachránil mi již několik zubů a nejenom, že se tohoto zubaře nebojím - jak bývá zvykem u nás "bolestivých případů", ale vždy se těším, že mi přesným odborným zásahem pomůže. Děkuji mu za vždy kvalitně odvedenou práci. D.Pošmůrná.

velmi dobrý,já i můj manžel jsme byli vždy spokojeni s precizností a příjemným jednáním. Dodržuje většinou čas na který byl pacient objednán.

Nemusíte se bát zubaře, tedy tady tohoto, je fakt lidský, má výbornou ordinaci, skvělou sestru, a vůbec mu nevadí přijít za včasného rána, i když ordinuje od 7hod. Je fakt super.
I.S.

super lekar

Je to nejlepší zubař jakého znám, vždy mi pomůže a obvykle bezbolestně.Opravdu doporučuji!

Plomba vypadá, jako bych měl mezi zuby kámen a všichni se na to ptají. Při následující kontrole jsem lékaře požádal o přepracování a o bílou plombu. Strohá odpověd: "to nejde" vážně nedostačuje. Nevstřícný přístup. Jen sestra je OK.

Pan doktor i sestřička jsou strašně příjemní a lepšího stomatologa jsem si snad ani nemohla přát. Všem ho jen a jen doporučuji.