MUDr. Gabriela Střítezská

Šternberk, šternberk 1 adresa

Gynekologická ambulance
Nádražní 71, šternberk

Umístění: Gynekologická ambulance Jiný

Paní doktorka Střítezská je pro mě nejlepší lékařkou, s jakou jsem se setkala. Dobrého gynekologa jsem v Olomouci a okolí hledala poměrně dlouho, byla jsem předtím u dalších dvou a až nyní jsem spokojená. Je profesionální, nic nezanedbává, zároveň nezlehčuje snahu pacienta zkusit léčbu doplnit například cvičením nebo bylinkami. Také je velmi příjemná a empatická, což v tomto oboru považuji za velmi důležité. Stejně tak musím moc pochválit i přístup a profesionalitu zdravotní sestry v ordinaci. Tvoří skvělý tým, za kterým sice musím dojíždět, ale za tuto péči to opravdu stojí a já za ni děkuji.

Paní doktorku mohu jen doporučit. Je to jedna z mála doktorek, která má velmi lidský, vstřícný a laskavý přístup. Moc si cením jejího chování vůči pacientkám. Vše co dělá vysvětluje a popisuje. Je to moje první gynekoložka a strašně jsem se návštěvy u ní obávala, ale ve výsledku jsem byla mile překvapena. Hned ve dveřích mě vítala s úsměvem. Jsem s ní naprosto spokojená a DOPORUČUJI.

Paní doktorka je velice příjemná a empatická. Svému oboru velice rozumí a snaží se vždy poradit a pomoct. Se sestřičkou tvoří jeden tým. Obě mají milé jednání a snaží se vše vysvětlit. Při vyšetření také vše vysvětlí a na UTZ ukáže kde co je a miminko vidím přímo před sebou a nemusím si vytáčet hlavu na monitor. S paní doktorkou jsem velice spokojena.

Po první návštěvě mohu říct, že na mě paní doktorka i sestřička zanechaly velmi dobrý dojem co do přístupu k pacientům i po odborné stránce. Zaujala mě přirozená komunikace, pečlivost vyšetření i příjemně zařízená ambulance. Také mě převapila souhra paní doktorky a sestřičky. Je příjemné vidět, když jde lékaři především o zdraví a spokojenost pacientky. Děkuji a přeji hodně úspěchů.

Paní doktorka opravdu patří ke skvělým odborníkům, která má i pochopení a je velmi empatická. Mohu všem jen doporučit, v ambulanci panuje dobrá atmosféra, paní doktorka a sestřička jsou perfektní tým, což se vidí málokdy. Moc jim děkuji za skvělou péči.

Až jsem se divila, že lze mít po návštěvě gynekologa dobrý pocit, neb patřím k lidem v tomto ohledu velmi ostýchavým. V příjemném domáckém prostředí a vzhledem k laskavému a lidskému přístupu paní doktorky i sestřičky jsem se cítila velmi dobře. Zvláště oceňuji otevřenou neuspěchanou komunikaci s paní doktorkou, možnost zeptat se otevřeně na cokoli, její zájem i o ostatní oblasti mého zdraví - pacient je přece člověk jako celek - a neuspěchaný a citlivý přístup k samotnému vyšetření. Myslím, že nebudu mít potřebu odkládat prohlídky na neurčito jako dosud. Děkuji.

Paní doktorce patří můj nejhlubší dík za citlivý a jemný přístup. Přejete-li si za svého gynekologa empatickou lékařku, která vás vyslechne jako odborník, ale i jako žena ženu, NEVÁHEJTE... Oceňuji i milé a vstřícné vystupování sestřičky. Pokud se rozhodnete objednat, ucítíte rozdíl. S paní doktorkou tvoří harmonický pár, což není všude zvykem. Prohlídka byla provedena jemně, ultrazvuk na lůžku s odborným výkladem... Maminky mohou sledovat své miminko hned před sebou na zavěšené obrazovce, aniž by si vyklobily hlavu...:-) Velmi chválím i organizaci. Nehrozí vám dlouhé čekací doby. Vřele doporučuji a přeji paní doktorce spoustu spokojených pacientek.

Paní doktorka má velice příjemné a milé vystupování a je odbornice, která má přehled o nejnovějších pokrocích a postupech v oboru gynekologie (toho si moc cením, protože někteří lékaři mi připadají jakoby ustrnuli v době před 15 lety, to ona ne:-). Vždy je ochotná poradit a pomoct. Moc se mi líbí i vybavení její ordinace, má skvělý ultrazvuk se dvěmi monitory, z nichž na jednom může maminka sledovat svoje miminko, to mají málokde:-) Opravdu doporučuji!

Chtěla bych touto cestou,pochválit paní doktorku,její citlivý přístup,velké pochopení ,profesionání přístup,nikdo se na návštěvě necítí jen jako otravný pacient,ale jako člověk.Děkuji jen tak dále držím palce F.F.

Přestoupila jsem k paní doktorce z důvodu přestěhování a musím říci, že je to nejlepší lékařka v tomto oboru jakou jsem kdy zažila. Velmi příjemná (i sestřička), vše trpělivě vysvětlí, maximální spokojenost. Vřele doporučuji