Fyzioterapeut Červený Kostelec

• Fyzioterapeut

„Dnes jsem navštívila tuto ordinaci poprvé a byla jsem nadšena ochotou všech včetně pana doktora, cítila jsem se tam velice příjemně, zatím na hodnocení výsledků je ještě brzy ale už teď se cítím mnohem lépe. Více

Komenského 821, Trutnov 1, Trutnov Mapa

Rehabilitace Trutnov

• „Paní fyzioterapeutka je velmi vstřícná, milá, trpělivá, povzbuzující. Snaží se vždy pomoci a hledat řešení. Velmi mi pomohla s mým pohybovým aparátem. Odbornost spojenou s lidským přístupem mohu jedině doporučit. Oceňuji také vždy pečlivě připravenou a čistou ordinaci. Více

Strnadova 48, Náchod Mapa

Mgr. Kamila Vyhlídalová

• Bulharská 61, Trutnov Mapa

Rehatrutnov s.r.o., MUDr. Silvie Šidáková

• „K paní doktorce jsem se dostala poprvé před 10 lety. Můžu jen doporučit. Je to opravdu odborník. Jeden rok jsem neměla jen problémy se zády, ale zároveň na tom byla i špatně psychicky - moc mi pomohla. Je to skvělá lékařka i člověk. Více

Palackého 201, Trutnov Mapa

Poliklinika Masarykův dům

1 názor

„Mladá paní Holubová je vstřícná osoba,ráda vás vyslechne a příjemně si s vámi popovídá při dokonalé masáži, mohu jen doporučit.Prchlík Více

třída T. G. Masaryka 119, Česká Skalice Mapa

Rehabilitace

• „super přístup a machr v oboru.

Reylova 84, Jaroměř Mapa

Rehabilitace

• „Jsem velice spokojen ,chodím několik let a bez problémů.

Průmyslová 94, Jaroměř Mapa

Rehabilitace

• „Velice sympatická, svědomitá lékařka, která nic nezanedbá, poctivě se věnuje pacientovi. Z vlastní zkušenosti můžu říct, že jsem se nikde jinde s takovým přístupem nesetkal. Více

E. Beneše 191, Jaroměř Mapa

LauRa s.r.o. , MUDr. Liběna Holíková, ordinace rehabilitace

T. G. Masaryka 833, Česká Skalice Mapa

Privátní ordinace rehabilitace

• „Já jsem moc spokojená Paní Pulicarová je ve svém oboru jednička a pomohla mé dcerce a já Paní Pulicarové přeji mnoho štěstí,zdraví a pevné nervy a aby se ji moc,moc dařilo děkuji za vše Více

Palackého 201, Trutnov Mapa

OZONE, s.r.o. - rehabilitace

Lomní 357, Trutnov Mapa

OZONE, s.r.o. - rehabilitace

• „vždy ochotní ``` Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení. ``` Více

Komenského 821, Trutnov Mapa

Rehabilitační ambulance

• Fyzioterapeut

„Paní Rousková je neobyčejně schopná a vstřícná. Naprosto perfektně ovládá anatomii lidského těla a proto jsou její výsledky tak skvělé. Vždy, když mi lékaři ordinovali léky, které se mj. do pacienta snaží "nacpat" ze všech sil, ona mi pomohla bez medikamentů a naprosto skvěle. K výsledku pak přispívá i její pozitivní energie, kterou ze sebe vyzařuje. Je naprosto skvělá. Více

Nádražní 219, Nové Město nad Metují Mapa

1 názor

„Zařízení rehabilitace malé, ale velmi milé. Pan doktor i fyzioterapeutky mají lidský a profesionální přístup, práce všech je opravdu perfektní! Všem moc doporučuji a za poskytnutou péči moc děkujeme - já i můj manžel. Více

17. listopadu 291, Police nad Metují Mapa

FALTA s.r.o. - rehabilitace

• „Doporučuji :-)

Bratří Čapků 773, Úpice Mapa

Rehabilitace a fyz.med.

• Bulharská 61, Trutnov Mapa

Reha-Centrum Trutnov S.r.o.

• Fyzioterapeut, Internista

„Úžasná paní doktorka, příjemná, vstřícná, profesionální a ihned po první návštěvě u paní doktorky jsem cítila velkou úlevu a připadala jsem si jako jiný člověk. Moc děkuji za její přístup. Více

Průmyslová 146, Jaroměř Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - rehabilitace

• Jan Falta

Fyzioterapeut, Ortoped

„Skvělý doktor,díky jeho rehabilitaci mám zase záda v pořádku.Velice příjemně se s ním jedná,rozhodně doporučuju. ``` Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení. ``` Více

Zámecká 239, Náchod Mapa

FALTA s.r.o. - rehabilitace

Bratří Čapků 773, Úpice Mapa

Rehabilitace a fyz.med.

• Fyzioterapeut, Neurolog

M. Gorkého 77, Trutnov Mapa

Rehabilitační oddělení ON Trutnov a.s.