MUDr. Františka Zahradníčková

Pediatr Více

Brno 1 adresa

Ambulance PL pro děti a dorost
Kurská 2, Brno

Paní doktorka Zahradníčková je výborný člověk a lékař. Chodili jsme k ní se 4 dětmi několik let. Nyní už chodím s nejmladším synem neboť tři už jsou dospělí, ale stále na ni rádi vzpomínají. Je to náš rodinný lékař a máme ji moc rádi :-). Děkujeme za její odbornost, zkušenosti a za to, jaká je upřímná a bere všechny děti s láskou jako "za své". Sestřička je také hodná.

I já mám zkušenost kdy do mého syna rvala antibiotika a posleze se potvrdilo ze je alergik a na to antibiotika fakt nezabiraji.i mého druhé syna rvala antibiotikama bylo mu 6 mesicu a uz nam psala 5te baleni,nastvala jsem se a odesla k jiné doktorce která ho vyléčila okamzite jen prirodnima sirupama.Nedoporucuji v žádném připade do všech a na všechno predepisuje autmaticky antibiotika.A arogantni pristup sestřičky no hruza.

Paní doktorka je odborník na svém místě. Výborná diagnostička. Chodila jsem k ní kdysi já jako dítě (zachránila mi život), nyní k ní chodí můj syn (poté, co chodil k jinému pediatrovi, s nímž jsme nebyli spokojeni). Paní doktorka nesedí jedním zadkem na vícero židlích, jako to dělají jiní, "svým" dětem se stoprocentně věnuje, říká věci tak, jak jsou (což může některým jedincům, pravda, vadit) a v případě nutnosti ochotně poradí i po telefonu nebo dojede. Nemá sice bůhvíjak přívětivou zdravotní sestru, ale její odbornost tento nedostatek přebije.

Paní doktorku můžu jen doporučit, naše zkušenosti s ní jsou jen ty nejlepší. Své děti jsem k ní zaregistrovala na doporučení své tchýně a manžela, který k ní chodil celé dětství a rozhodně nelituji. Opakovaně nám velmi pomohla při správné a rychlé diagnóze u syna a s miminky jsem vždy ocenila její ochotu poradit kdykoli,často i přes mobil o víkendu. Rozhodně nám ATB nedává předčasně, naopak,vždy čekáme několik dní,jak se nemoc vyvine.
K jejímu chování nemám absolutně žádnou výtku,vždy je ochotná a laskavá vše opakovaně vysvětlit a poradit.

Možná její metody u miminek nejsou nejmodernější,ale to ani moje a v porovnání s ostatními moderně krmenými(kojenými)dětmi byli vždy ty naše spokojeně najezené, napité a díky dennímu režimu spaly celé noci téměř od narození.

Paní doktorka má sice citlivý přístup ale k čemu nám to je když nemá ani základní vybavení jakým je třeba obyčejné CRP které během pár vteřin ukáže zánětlivost v těle a tak radši pro jistotu abychom se vyhlki nejhoršímu nasadíme bez určené diagnózy antibiotika. To je sice zodpovědné, ale copak jsou naše děti kuřata abychom je dopovali antibiotiky při každé návštěvě???!!!Opravdu z vlastní zkušenosti mohu potvrdit....nám je během prvního roku paní doktorka napsala 5x z toho jsme je použili pouze jednou zbytek byly obyč virózy

Chodila jsem k Paní doktorce od narození do 18 let a nikdy jsem si na její odbornost nemohla stěžovat je vyníkajíci diagnostyčka a pozná jakoukoliv i neobviklou nemoc.No co mě vždy trochu vadilo bylo čekání v čekárně.
Možná ted už má zastaralé metody ale, co se týče určování diagnoz je nejlepší

Paní doktorku můžu jen doporučit,chodila jsem k ní celé dětství,teď jsem dospělá, ale občas si na ni vzpomenu.Snad se má dobře.

Citlivý přístup, vše pečlivě vysvětlí. Pokud jde o antibiotika, určitě nesouhlasím. Chodila jsem k této pí doktorka s mými dětmi a ten i s vnoučaty.

vše léčí antibiotikami zbytečně