František Vinš, kardiolog Praha

MUDr. František Vinš

Kardiolog Více

15 názorů

Uložit


Adresa

Vršovická 51/478, Praha
Kardiologická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
15 názorů

Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
Z
Ověřeny pacient

Byla jsem u něj na měření ABPM. Vůbec mě neviděl, pochybuji, že je zohledněn např. možný a obvyklý mírný nárůst TK v I. trim. Kažodopádně můj praktik, který tomu zas tak nerozumí, obdržel papír s hodnocením, které mi jen četl.... Ale toto hodnocení je hodně špatně: noc mají na stavenou na 8 hodin, ale nechodím tak brzy spát a vstávám mnohem dřív, takže mi to generuje zvýšené hodnoty za dobu, kdy oni si myslí, že spím a TK má být nižší, což není, když vstávám, že. Nechtěli po mně záznam činností dne, což je pro zhodnocení měření špatně. Takže hlavně, že umí udělat závěr s použitím cizích slov, který je ovšem irelevantní. Takže sháním jiného, s kým můžu probrat hodnoty vzhledem ke všem okolnostem, upravit zvýšené hodnoty tam, kde jsou výše jen proto, že v této ordinaci je nastavená noc bez komunikace s pacientem, pro den jsou hodnoty v normě. Ach jo, nechce se mi podstupovat toto měření znovu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Pečlivý, pracovitý odborník na svém místě, s velmi dobrým přístupem k pacientovi. Před příchodem do ordinace vás zarazí čekárna(vlastně jakási chodba obložená umakartem) o pohledu z ulice ani nemluvím. Jakmile se ocitnete v ordinaci je všechno jinak. Vše je čisté,nablýskané a dle mého názoru i vybavení je na dobré úrovni. Někdy delší čekací doby svědčí o pečlivosti pana doktora.


I
Ověřeny pacient

Pan doktor Vinš je profesionál jak ve svém oboru, tak i v přístupu k pacientům.Pečlivý,příjemný,prostě super. Delší čekací doba nebo nevyhovující čekárna ?Přece v první řadě jde o kvalitu lékaře a naše zdraví.


P
Ověřeny pacient

Pan doktor Vinš je velice příjemný a ochotný. Je škoda, že nepracuje ve více reprezenattivním prostředí a že čas objednaní je pouze orientační. Poté co jsem v čekárně strávil 3 hodiny a dostal se na řadu až v 13,30! se objednávám vždy jako první pacient ráno a je to vždy bez čekání.


M
Ověřeny pacient

Svědomitý,pečlivý, komunikativní je zde pro pacienty a pokud někdo preferuje luxusní čekárnu a dodržování objednacích časů nad kvalittou lékaře je mi ho líto.


V
Ověřeny pacient

doktor vins je velmi peclivy ve svem oboru naprosty profesinal a tez v lidskem pristupu k pacientovi. diky.


K MUDr. Vinšovi chodím od začátku jeho soukromé praxe a mohu ho jen doporučit. Velmi pečlivý lékař, příjemný člověk, prostě vše OK.


Velmi pečlivý,komunikatívny bez náznakov nadřazenosti. Má hodne pacientú,protu jsou delší čekací doby v čekárně,která je dost nevyhovující.


ako nedostatok dlhé čakacie doby v ordinácii a dost nevhodná čakáren.


Vynikající lékař, skvělý člověk.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti