Praktický lékař pro dospělé
Rybářská 86, Opava

Už se Vám někdy stalo, že Vám ošetřující praktický lékař řekl. že na Vás nemá čas? A to dokonce dva dny za sebou? Tak to se mi stalo právě dnes a včera u mého praktického lékaře MUDr. Římáka, ke kterému chodím snad třicet let!!! Nepřeháním. Navíc byl nervozní a nepříjemný. Myslím, že toto hovoří za vše!!!

K panu doktorovi chodím už přes dveset let. Vždy byl velmi slušný, ochotný a vstřícný. Nikdy neměl problém mě poslat na další odborná vyšetření a nikdy nic nepodcenil.

Pan doktor je velmi spolehlivý a pečlivý. Hlavně se u něho v čekárně nehromadí důchodci. Když člověk potrebuje treba jen potvrzení, nemusí si brát zrovna dovolenou, jak je to u jiných lékařů.

Spolehlivý,pečlivý,respektoval můj ostych, nemusela jsme se svlékat.Líbilo se mně,jak k léčbě doporučoval čajíčky, citróny.Lidskou péči. Bylo to milé. Mnoho jsme nenamluvili,on koukal do dokumentace ,já do země a klapalo nám to.

Velmi spolehlivý,slušný Michal

Pan doktor je mým ošetřujícím lékařem již 15 let a za tu dobu jsem s ním neměla jedinný problém, vždy rád poradí, vyhoví a léčbu dotáhne do zdárného konce a snaží se vždy pomoci a najít řešení problému.

je spolehlivy,a hodne pomuze s vyresenim problemu,diki nemu jsem v poradku.jen doporuvuji.martin spokojeny pacient

S panem doktorem jsem spokojená. Není to žádný expert, ale dokáže poradit. Škoda, že nemůže sehnat pořádnou sestru. Ty co tam jsou jsou sice dobré a dobře odebírají krev, ale chybí jim rychlost, čekat deset minut, než na recept nadepíší jméno a rodné číslo a dají razítko není příjemné. Kazí to panu doktorovi.

Je to dobrý lékař.

Jsem s ním velice spokojený. Vždy mi ve všem ochotně vyhověl.