MUDr. František Říha

Pediatr Více

České Budějovice 1 adresa

Odborná pediatrická ordinace
Matice školské 17, České Budějovice

Velmi dobrý lékař, který umí poradit v každé situaci

the great one!!!! hodne zdraví, takových odborníku je opravdu málo, vlastně se dá říci, že ani nejsou kromě Vás pane primáři!!!!! Jarka Z.

Pan doktor je opravdu skvělí člověk, takových je hodně málo, chce pomoci dětem aby jim bylo lépe.To se o jiných lékařích říci nedá.Škoda.Přeji panu doktorovi hodně zdravíčka, a jsem moc a moc ráda , že chodíme k takovému lékaři.Je moc milej a hodnej k dětem.Vřele všem maminkám a tatínkům doporučuji.

Moc hodný "starý dobrý" pan doktor.
Přeji mu aby mohl svou práci ještě co nejdéle vykonávat.
S dětmi i rodiči si o všem popovídá, každému věnuje tolik času,
kolik potřebuje, není tam spěch a stres jako u jiných lékařů.
Za vše vypovídá fakt, že je jedním z mála lékařů, ke kterým se
moje dítě těší.

Pan Říha je velice dobrý lékař, nejlepší s jakým jsem se v tomto oboru shledala!

Odborník na svém místě, zejména praktické zkušennosti, vždy nasadí odpovídající léčbu, jsme moc spokojeni.

S panem doktorem mám jen ty nejlepší zkušenosti. Jsem alergička a astmatička, nyní po jeho léčbě již nemusím brát vůbec žádné léky a žiju zcela jako zdravý člověk. Je nutné také ocenit velmi příjemný a ochotný přístup pana doktora - je jedním z mála lékařů, ke kterým jsem se těšila. Pan doktor Říha je tedy dle mého názoru výbornou volbou.

Pana doktora známe 14 let, léčí se u něj obě naše děti.Již delší dobu jsou bez potíží, bez medikace. Je to zkušený odborník navíc s bezvadným přístupem k dětem i jejich rodičům.
Já osobně jsem se s podobným vstřícným a milým jednáním ještě nesetkala. Vřele doporučuji.

Odborník na svém místě. Opravdu léčí, vždy nasadí odpovídající léky a vše vysvětlí. Všem co mají dýchací potíže či jiné zdravotní příhody, tak vřele doporučuji.