Ordinace praktického lékaře
Habrecká 450, Ledeč nad Sázavou

Pan doktor František Dudek je i dnes kdy pracuje na zkrácený úvazek stále nejlepším obvodním lékařem v Ledči nad Sázavou.Je odborník na svém místě,zná své pacienty vč. jeho rodinných příslušníků.Byl vždy ochotný,slušný.Nikdy pro něj nebyl problém zajet za pacientem domů a pomoci.Velmi dobře diagnostikoval a rozeznal zdravotní problémy.Měl lidský přístup na pacienty si udělal vždy čas.Pane doktore děkuji Vám a Vaší paní za dlouholetou péči o mne i moji rodinu.Vladimír Konvalina

Naprosto "nej" obvodní lékař v regionu. Škoda, že odchází do důchodu...

S panem doktorem jsem já i celá moje rodina velmi spokojena.Výborný praktik a diagnostik,který umí naslouchat pacientům a řeší jejich bolístky velmi profesionálně.

K panu doktorovi Dudkovi jsem chodil přes 20 let,než jsem se odstěhoval.Pan doktor je nejlepší obvodní lékař v Ledči nad Sázavou a okolí.Vždy u mne,ale i rodinných příslušníků dobře diagnostikoval naše nemoci.Je laskavý,ochotný.Vždy dobře poradil a doporučil.Když bylo potřeba,tak zajel do rodiny a pomohl.Je to odborník na svém místě s lidským přístupem.Vybral bych si ho jako rodinného lékaře.

Velmi dobrý,ochotný a zkušený lékař s příjemným lidkým přístupem k pacientovi.

Odbornik ve svem oboru, lidsky zajem o pacienta.