Privátní zubní praxe
Klicperova 6, Hořice

Určitě dobrý doktor - jeden zub mi zachránil po špatně provedené práci předchozího zubaře, nicméně i obyčejné vrtání je u něj neuvěřitelně bolestivou záležitostí. Přešel jsem jinam a je to nesrovnatelný rozdíl.

Výborný zubař, jen ty dlouhé objednací doby...

Mohu porovnat,je to opravdu zubař na pravém místě.Nebojim se a opravdu do křesla usedám v klidu.Děti k němu taky chodí a jsme moc moc spokojený.Super zubař

supr zubar.

Užasný lékař,vždy jsem se bála jít k zubaři,ale tedˇjdu beze strachu.Vše mi řekne co mi bude dělat a jak to moc bude bolet.Je velice příjemný a ochotný.Prostě nejlepší!!!!!

Musím jen doporučit je to prostě super lékař a protože zubařů je v dnešní době jak šafránu ,tak si ho musíme hýčkat!!! Je fakt super!!!!

Pan doktor je ten nejlepší zubař jakého známe. Můj manžel měl problém se zubařem, ale od té doby, co chodíme k němu, nemáme žádný problém.A to, jak mile jedná s dětmi o tom ani nemluvím, má dcera se od malička nechá bez problémů vyšetřit a můj syn měl úraz, ale s péčí pana doktora to zvládáme skvěle.Opravdu můžu jen chválit!!!!!

Profesionalita,trpělivost,ochota...poznal jsem několik stomatologů ale tady jsem víc než spokojen.Doporučuji všem.

já ho nedoporučím,nejlepších zubařů je málo.jinak je opravdu skvělí...

Vystridala jsem mnoho zubnich lekaru a tak mam s kym porovnavat. Pan Drasnar je velmi profesionalni a svou praci odvadi kvalitne. Ziji v zahranici, ale presto uprednostnuji jezdit na preventivni prohlidky ci jakykoliv zakrok k nemu, myslim, ze v mnoha aspektech muze zdejsi lekare strcit do kapsy.