Adresa

Klicperova 6, Hořice
Privátní zubní praxe

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
15 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
B
Ověřeny pacient

Určitě dobrý doktor - jeden zub mi zachránil po špatně provedené práci předchozího zubaře, nicméně i obyčejné vrtání je u něj neuvěřitelně bolestivou záležitostí. Přešel jsem jinam a je to nesrovnatelný rozdíl.


Ověřeny pacient

Výborný zubař, jen ty dlouhé objednací doby...


Ověřeny pacient

Mohu porovnat,je to opravdu zubař na pravém místě.Nebojim se a opravdu do křesla usedám v klidu.Děti k němu taky chodí a jsme moc moc spokojený.Super zubař


supr zubar.


Užasný lékař,vždy jsem se bála jít k zubaři,ale tedˇjdu beze strachu.Vše mi řekne co mi bude dělat a jak to moc bude bolet.Je velice příjemný a ochotný.Prostě nejlepší!!!!!


M

Musím jen doporučit je to prostě super lékař a protože zubařů je v dnešní době jak šafránu ,tak si ho musíme hýčkat!!! Je fakt super!!!!


S
Ověřeny pacient

Pan doktor je ten nejlepší zubař jakého známe. Můj manžel měl problém se zubařem, ale od té doby, co chodíme k němu, nemáme žádný problém.A to, jak mile jedná s dětmi o tom ani nemluvím, má dcera se od malička nechá bez problémů vyšetřit a můj syn měl úraz, ale s péčí pana doktora to zvládáme skvěle.Opravdu můžu jen chválit!!!!!


J

Profesionalita,trpělivost,ochota...poznal jsem několik stomatologů ale tady jsem víc než spokojen.Doporučuji všem.


N
Ověřeny pacient

já ho nedoporučím,nejlepších zubařů je málo.jinak je opravdu skvělí...


B

Vystridala jsem mnoho zubnich lekaru a tak mam s kym porovnavat. Pan Drasnar je velmi profesionalni a svou praci odvadi kvalitne. Ziji v zahranici, ale presto uprednostnuji jezdit na preventivni prohlidky ci jakykoliv zakrok k nemu, myslim, ze v mnoha aspektech muze zdejsi lekare strcit do kapsy.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti