Adresa

Ord. praktického lékaře pro dospělé
Špindlerova 806, Roudnice nad Labem

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

9 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil

Je tu málo hvězdiček, aby to stačilo na hodnocení tohoto doktora! Čekání minimální, přístup k lidem bezvadný! I když jsem z těch, kteří chodí k doktorovi za pět minut dvanáct, jak se říká, vím, že tato návštěva bude příjemná.

J
Ověřený profil

Opravdu vynikající lékař. Člověk k němu rád chodí, už i proto, že u něj nebývají fronty a když jsou, tak odsýpá docela rychle. Což je pro mě také velmi důležité.

P
Ověřený profil

K panu doktorovi chodím 8 let. Je lidsky a odborně na výši a opravdu dnes takových moc není. Vždy se zajímal prvně o problém a ne o to, zda máte v ruce připravený poplatek. Vřele pana doktora doporučuji. Pavel.


Pana doktora mohu rovněž doporučit. Jak již bylo napsáno, vždy ochotný, vstřícný (přišla jsem i s roční dcerkou, když jsem neměla hlídání) a precizní. Není moc takových !!!


je důsledný, vstřícný a pečuje o svěřené pacienty tak jak by každý lékař měl!!!!


Perfektní
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


K panu doktorovi chodim neco kolem tri let. Kez by bylo takovych vice. Vzhledem k me nemoci ho navstevuji velmi casto - jednou za dva mesice mi dela odbery krve, nikdy nerekl, at mi je delaji tam, kde je chteji. Obdivuji ho nejenom ja, ale i primarka z jedne nemocnice kde me leci, protoze neni pry mnoho doktoru, ktere takhle vychazeji vstric. Pan doktor je vzdy usmevavy, ochotny a velmi mily.
Pane doktore, preji Vam mnoho zdravi a jeste vic spokojenych pacientu.


J

Pan MUDr. Bareš se s přestávkami stará o moje tělo již více jak 35 roků. Za tuto dobu jej mohu hodnotit jako lěkaře, který nikdy neselhal, nikdy mi neřekl - mám padla, ale vždy při ošetření řekl něco veselého a tím vnášel do ordinace životní optimizmus. Je vždy ochotný, upřímný a při vyšetření velice jemný. I při náhodném setkání v "civilu" prohodí pár slov. A proto jej za jeho silný lidský přístup k pacientovi, za nevšední ochotu, starost a za to, že se mu jeho povolání stalo i koníčkem, za to jej doporučuji
a navíc moc děkuji, pane doktore !


J

Ochotný ,poctivý,odborník s lidským přístupem.Kdyby byl každý lékař takový tak zdravotnictví vypadá lépe. Jana


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti