Filip Žákovský, praktický lékař Mladá Boleslav

Praktický lékař

Jiráskova 1320, Mladá Boleslav
Modrá Hvězda

Umístění: Modrá Hvězda preventivní lékařské prohlídky

Vážení p.mudr Žákovského jsme společně se synem získali tak že nám odešla pani doktorka do dúchodu .K seznámení s p.doktorem došlo skrze preventivní prohlídku.Syn má DMO tj. DETSKA MOZKOVA OBRNA IQ 37 .Nezná pravou a levou neumí si zakrýt oko a hlavně je nevzdelatelny takže ani nečte natož aby pochopil ze mu sestra šeptá slova která by měl opakovat atd.I přes moje vysvětlování panu doktorovi že to syn nezvládne byl pan doktor neoblomny a postupovali jsme k sestře která vše prováděla konečný verdikt sestry který napsala lékaři na obrazovku počítače byl NELZE PROVÉST.Myslim že občas by bylo dobré podivat se do KARTY pacienta a nedohadovat se s matkou ktera je mu opatrovnici.Souhlas s témi kteří se zde vyjádřili pan doktor je věcný, neskutečně rychlý, dotazy a váhání pacientů ho obtěžují a pokud vám nezabírají léky je to vaše vina on to má vyřešeny .Za mne NEDOPORUČUJI

Umístění: Modrá Hvězda Zástup mé obvodní lékařky

Začnu pozitivem - minimální čekací doba. Nyní negativa - já jsem byla "vyšetřená" zhruba za 2 minuty. K panu doktorovi jsem šla jako k zastupujícímu lékaři poprvé - a doufám, že naposledy. Přístup pana doktora byl velmi arogantní, přitom mé chování bylo jako vždy k lékaři pokorné. Pan doktor diagnostikoval velkým fofrem, že jsem "zavirovaná" a co tedy pro mě může udělat - též arogantní otázka, kterou jsem nepochopila. Pouze mi poradil, ať si koupím něco na odhlenění a dal mi žádanku na krev, kdyby se stav zhoršil. Celou dobu jsem měla bohužel zánět dutin, který mi diagnostikovali na ORL za pár dní, kdy stav byl lepší, ale stále jsem byla unavená. Mrzel mne především přístup pana doktora, připadala jsem si jako obtížný hmyz. Lékaře nedoporučuji.

Umístění: Modrá Hvězda

Profesionální přístup a velmi vstřícné jednání. Doporučení specializované léčby a rehabilitace mne pomohlo od dlouho trvajicího problému s achilovkama.

Profesionální přístup MUDr.F.Žákovského a vzájemná komunikace o zdravotním stavu včetně medikace nám plně vyhovuje. Manželé Havlíkovi

Dobry den, prekvapil me nazor predchudkyne, protoze mam naprosto opacny pocit. Prichazel jsem s problemem a odchazel s informacemi a doporuceni, kde resit potencialni dalsi zakroky. Ja musim rici, ze za me plna spokojenost, at pristup lekare, tak mile a ochotne sestry.

U pana doktora Žákovského jsem byla poprvé a doufám, že naposledy!! Z jeho ordinace jsem odcházela v šoku a se slzama v očích. Nikdy jsem se ještě nesetkala s tak arogantním lékařem. Chápu, že někdy jsou určitě pacienti pro doktory unavující. Nicméně si myslím, že lékař by měl mít především schopnost vcítit se do pacienta a hlavně ochotu chtít mu pomoct, i kdyby to mělo být třeba jen formou diskuze a vysvětlení situace, v jaké se pacient nachází. Protože ta je pro něj mnohdy nová a pacient by rád vědět, jaké v ní má možnosti léčby. Pokud se tento mladý pan doktor takto chová běžně, tak si myslím, že si vybral velice špatný obor, protože praktický lékař je prvním stanovištěm, kam pacient při problémech míří. Jeho arogantní přístup a dávání najevo, že komunikace s pacientem ho obtěžuje, je velice nešťastný.