Modrá Hvězda
Jiráskova 1320, Mladá Boleslav

Umístění: Modrá Hvězda Jiný

Každému bych radila, aby se této ordinaci vyhnul.
Jsem si jistá, že Filip Žákovský je odborník, ve své práci se vyzná a umí ji udělat dobře. Bohužel všechno toto potopí jeho jednání s pacienty. Je arogantní, samolibý a absolutně bez jakéhokoliv lidského taktu. Pokud tam dorazíte s nějakým vážnějším problémem, je možné, že budete odcházet v slzách, jak vás jeho chování poníží. Svého chování si je plně vědom a nijak se nesnaží s lidmi mluvit a jednat lépe.
Taktéž je o něm známo, že při změně lékaře se neobtěžuje s výpisem z karty.
Absolutně nedoporučuji.

Umístění: Modrá Hvězda Jiný

K panu doktorovi jsem šla s velmi bolestivou angínou, kdy jsem nebyla schopná ani pořádně otevřít pusu a mluvit, moje paní doktorka byla bohužel nemocná. Pan doktor mě odbyl tím, že mi posvítil do krku bez použití špachtle, takže přes zvětšené mandle a jazyk nemohl nic vidět. Ujistil mě, že jsem u něj správně a že je to angína a předepsal mi antibiotika. Na všechny odpovědi ohledně mého zdravotního stavu si v podstatě odpověděl sám a poslal mě domů. Na kontrolu ani chodit nemusím, stačí napsat email, zda chci prodloužit neschopenku. Můj stav se začal velmi pomalu zlepšovat až po několika dnech, kdy ale silné bolesti přetrvávaly a já jsem šla na ORL pohotovost. Tam mi bylo po prohlédnutí mého krku s hrůzou vyčiněno, že to je absces za mandlí a že jsem měla přijít už mnohem dřív a je nutná hospitalizace. Byl to pro mě šok, jelikož jsem brala atb podle doporučení doktora Žákovského a neudělala jsem nic špatně ani jinak oproti jeho instrukcím.
Pokud by tedy pan doktor dělal svou práci zodpovědně a pořádně a podíval se mi do krku trochu víc než jen mrknutím a bez pomoci špachtle, mohla jsem si ušetřit velmi bolestivý zákrok a následnou hospitalizaci. Ten absces už tam musel být podle ORL od začátku a měl se řešit mnohem dříve…
Takže pokud máte možnost jít někam jinak, pana doktora rozhodně nedoporučuji!

Umístění: Modrá Hvězda Jiný

V ordinaci ,, doktora'' Žákovskeho jsem byl dnes naposledy. Chová se velice arogantně a jeho přístup k pacientům je povýšený, jako by on byl něco víc než my lidi. Moje návštěva nebyla spojená se zdravotním problémem, pouze jsem si šel pro potvrzení o lékařské prohlídce do autoškoly. Pan Žákovský mi odmítnul udělat prohlídku s tím, že ode mě potřebuje zprávu o psychologickém testu před čtyřmi lety. Na otázku zda jsem povinen mu tento dokument nosit a zda je potřeba k výše zmíněné prohlíce odpověděl že ne, ale zároveň řekl že mi neudělá prohlídku pokud mu tento dokument nedonesu. Sám tomu nerozumím jakým pravém se staví do role člověka co mi bude řídit život. Po této zkušenosti jsem byl u jiného lékaře, který mě ujistil, že jsem v právu a pan Žákovský nemá důvod po mě cokoliv vyžadovat. Tento přístup je naprosto nepřijatelný aby si doktor,, zasedal'' na své pacienty a bránil jim třeba v dosažení řidičského průkazu. Tímto jsem s panem Žákovským skončil a určitě ho NEDOPORUČUJI!!!

Umístění: Modrá Hvězda preventivní lékařské prohlídky

Vážení p.mudr Žákovského jsme společně se synem získali tak že nám odešla pani doktorka do dúchodu .K seznámení s p.doktorem došlo skrze preventivní prohlídku.Syn má DMO tj. DETSKA MOZKOVA OBRNA IQ 37 .Nezná pravou a levou neumí si zakrýt oko a hlavně je nevzdelatelny takže ani nečte natož aby pochopil ze mu sestra šeptá slova která by měl opakovat atd.I přes moje vysvětlování panu doktorovi že to syn nezvládne byl pan doktor neoblomny a postupovali jsme k sestře která vše prováděla konečný verdikt sestry který napsala lékaři na obrazovku počítače byl NELZE PROVÉST.Myslim že občas by bylo dobré podivat se do KARTY pacienta a nedohadovat se s matkou ktera je mu opatrovnici.Souhlas s témi kteří se zde vyjádřili pan doktor je věcný, neskutečně rychlý, dotazy a váhání pacientů ho obtěžují a pokud vám nezabírají léky je to vaše vina on to má vyřešeny .Za mne NEDOPORUČUJI

Umístění: Modrá Hvězda Zástup mé obvodní lékařky

Začnu pozitivem - minimální čekací doba. Nyní negativa - já jsem byla "vyšetřená" zhruba za 2 minuty. K panu doktorovi jsem šla jako k zastupujícímu lékaři poprvé - a doufám, že naposledy. Přístup pana doktora byl velmi arogantní, přitom mé chování bylo jako vždy k lékaři pokorné. Pan doktor diagnostikoval velkým fofrem, že jsem "zavirovaná" a co tedy pro mě může udělat - též arogantní otázka, kterou jsem nepochopila. Pouze mi poradil, ať si koupím něco na odhlenění a dal mi žádanku na krev, kdyby se stav zhoršil. Celou dobu jsem měla bohužel zánět dutin, který mi diagnostikovali na ORL za pár dní, kdy stav byl lepší, ale stále jsem byla unavená. Mrzel mne především přístup pana doktora, připadala jsem si jako obtížný hmyz. Lékaře nedoporučuji.

Umístění: Modrá Hvězda

Profesionální přístup a velmi vstřícné jednání. Doporučení specializované léčby a rehabilitace mne pomohlo od dlouho trvajicího problému s achilovkama.

Profesionální přístup MUDr.F.Žákovského a vzájemná komunikace o zdravotním stavu včetně medikace nám plně vyhovuje. Manželé Havlíkovi

Dobry den, prekvapil me nazor predchudkyne, protoze mam naprosto opacny pocit. Prichazel jsem s problemem a odchazel s informacemi a doporuceni, kde resit potencialni dalsi zakroky. Ja musim rici, ze za me plna spokojenost, at pristup lekare, tak mile a ochotne sestry.

U pana doktora Žákovského jsem byla poprvé a doufám, že naposledy!! Z jeho ordinace jsem odcházela v šoku a se slzama v očích. Nikdy jsem se ještě nesetkala s tak arogantním lékařem. Chápu, že někdy jsou určitě pacienti pro doktory unavující. Nicméně si myslím, že lékař by měl mít především schopnost vcítit se do pacienta a hlavně ochotu chtít mu pomoct, i kdyby to mělo být třeba jen formou diskuze a vysvětlení situace, v jaké se pacient nachází. Protože ta je pro něj mnohdy nová a pacient by rád vědět, jaké v ní má možnosti léčby. Pokud se tento mladý pan doktor takto chová běžně, tak si myslím, že si vybral velice špatný obor, protože praktický lékař je prvním stanovištěm, kam pacient při problémech míří. Jeho arogantní přístup a dávání najevo, že komunikace s pacientem ho obtěžuje, je velice nešťastný.