MUDr.

Filip Světlík verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• I
    Umístění: MUDr. Filip SvětlíkSlužby: implantaty

neuveritelny,lepe receno neskutecny,znam jen minimum lekaru takovych jako je pan doktor,mily,usmevavy,profesionaln,poda vam ruku,vse vysvetli.Pan doktor me delal dva implantaty,nemam zadny problem a jsem tyden po zasahu,skutecne uzasne.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Věra Tůmová
    Věra Tůmová
    J. Pitry 344, Opočno
    Diky paní doktorce se nebojím zubařů. Více

Blanka Kahlerová
    Blanka Kahlerová
    J. Pitry 448, Opočno
    Paní doktorka mi ošetřila zub, který mi nebyly schopné ošetřit 2 předchozí zubařky, jsem moc spokojená ;-) Více

Věra Pokorná
    Věra Pokorná
    J. Pitry 448, Opočno
    K paní doktorce chodím už nejméně 25 let. Je velice pečlivá, vstřícná a musím říct, že i citlivá. Při bolestivém… Více

Otakar Berkovec
    Otakar Berkovec
    Nádražní 169, Opočno

Michal Beneš
    Michal Beneš
    Pražská 893/21, Liberec
    K panu doktorovi chodím již delší dobu a jsem velice spokojená, hlavně s kvalitou ošetření a milým přístupem. Více
    Objednat se

Otázky pacientů

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů
    Filip Světlík
    Filip Světlík
    Opočno
    Dobrý den, objednejte se na konzultaci na pracoviště DentMode Dvůr Králové, podíváme se na vás :-)

Hodnocení pacientů

• I
      Umístění: MUDr. Filip SvětlíkSlužby: implantaty

• M

Opravdu vynikající zubař. Nikdy jsem ze zubaře strach neměl, ale sem chodím i rád. Každý zákrok předem vysvětlí, kvalitně opraví, Sice to něco stojí, ale za kvalitu se platí. V porovnání s předchozí zubařkou (pokud se dá tak nazvat) tak toto je profesionál.

Dal bych i víc hvězdiček.

• D

V tom formuláři úplně schází volba typu skvěly, nebo vynikající. Pár slovy bych přístup pan dokrota hodnotil asi něco jako: Citlivý empatický lidský přístup v kombinaci s odborně a esteticky vynikající prací která je výsledkem každého zákroku. Radost se usmívat :-)

• Pan Světlík mě připravil o jednu z mých životních jistot - strach ze zubaře. Je ale třeba vědět, že ač patří mezi nejlepší, není z nejlevnějších.

• Pan doktor Světlík je minimálně nejlepší Lékař Královéhradeckého kraje.
      Absolutní profík z kterého přímo září že ho jeho práce baví!
      Má zcela perfektní přístup k jeho pacientům / zákazníkům.
      Takto si představuji moderní nestátní zdravotnictví!
      Mohu všem jen a jen doporučit!

• vynikající lékař, vynikající přístup

• Sympatak zubar, profesional. Mohu jen doporucit! Peclivy a zodpovedny pristup doplneny pratelskym a primym jednanim. Doufam, ze muj maly syn k nemu bude moci take chodit.

• Příjemný lékař, profesionální přístup, skvěle vybavená ordinace, milá sestra.

• Výborný! Mám k němu plnou důvěru. Nepoznal jsem lepšího zubaře. Krom skvěle a pečlivě provedené práce je na vysoké úrovni i osobní jednání.

• Souhlasím s uvedeným, pan doktor je lidský, milý a hlavně umí. Je vidět, že svou práci dělá rád a opravdu poctivě. Záleží mu na pacientech, hodně zubařů by k němu mělo chodit na školení, aby se odnaučili arogantního chování a lhostejnosti k práci.