Umístění: MUDr. Filip Světlík implantaty

neuveritelny,lepe receno neskutecny,znam jen minimum lekaru takovych jako je pan doktor,mily,usmevavy,profesionaln,poda vam ruku,vse vysvetli.Pan doktor me delal dva implantaty,nemam zadny problem a jsem tyden po zasahu,skutecne uzasne.

Tyršova 515, Opočno
MUDr. Filip Světlík (mapa)

Poděbradova 1959, Dvůr Králové nad Labem
Zubní klinika DentMode s.r.o. (mapa)

Umístění: MUDr. Filip Světlík implantaty

Opravdu vynikající zubař. Nikdy jsem ze zubaře strach neměl, ale sem chodím i rád. Každý zákrok předem vysvětlí, kvalitně opraví, Sice to něco stojí, ale za kvalitu se platí. V porovnání s předchozí zubařkou (pokud se dá tak nazvat) tak toto je profesionál.

Dal bych i víc hvězdiček.

V tom formuláři úplně schází volba typu skvěly, nebo vynikající. Pár slovy bych přístup pan dokrota hodnotil asi něco jako: Citlivý empatický lidský přístup v kombinaci s odborně a esteticky vynikající prací která je výsledkem každého zákroku. Radost se usmívat :-)

Pan Světlík mě připravil o jednu z mých životních jistot - strach ze zubaře. Je ale třeba vědět, že ač patří mezi nejlepší, není z nejlevnějších.

Pan doktor Světlík je minimálně nejlepší Lékař Královéhradeckého kraje.
Absolutní profík z kterého přímo září že ho jeho práce baví!
Má zcela perfektní přístup k jeho pacientům / zákazníkům.
Takto si představuji moderní nestátní zdravotnictví!
Mohu všem jen a jen doporučit!

vynikající lékař, vynikající přístup

Sympatak zubar, profesional. Mohu jen doporucit! Peclivy a zodpovedny pristup doplneny pratelskym a primym jednanim. Doufam, ze muj maly syn k nemu bude moci take chodit.

Příjemný lékař, profesionální přístup, skvěle vybavená ordinace, milá sestra.

Výborný! Mám k němu plnou důvěru. Nepoznal jsem lepšího zubaře. Krom skvěle a pečlivě provedené práce je na vysoké úrovni i osobní jednání.

Souhlasím s uvedeným, pan doktor je lidský, milý a hlavně umí. Je vidět, že svou práci dělá rád a opravdu poctivě. Záleží mu na pacientech, hodně zubařů by k němu mělo chodit na školení, aby se odnaučili arogantního chování a lhostejnosti k práci.

Umístění: MUDr. Filip Světlík implantaty

Dal bych i víc hvězdiček.

Pan doktor Světlík je minimálně nejlepší Lékař Královéhradeckého kraje.
Absolutní profík z kterého přímo září že ho jeho práce baví!
Má zcela perfektní přístup k jeho pacientům / zákazníkům.
Takto si představuji moderní nestátní zdravotnictví!
Mohu všem jen a jen doporučit!

vynikající lékař, vynikající přístup

Příjemný lékař, profesionální přístup, skvěle vybavená ordinace, milá sestra.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• dobry den chci se zeptat mam totalni paradentozu,a panicky strach ze zubaru,osetrujete i pod narkozou diky

Ošetřujeme i v celkové anestezii( pod narkózou). Nejprve se objednejte na "vyšetření a konzultaci pro ošetření v celkové anestezii" (DentMode Dvůr Králové)

MUDr. Filip Světlík

• Dobrý den. Mám úplně totální hrůzu a paniku ze zubařů. Jenže mé zuby už volají o pomoc a to samé i já. Nemám už ani jeden zdraví zub. Myslíte,že by jste si se mnou poradily a měli trpělivost? Děkuju moc

Dobrý den, objednejte se na konzultaci na pracoviště DentMode Dvůr Králové, podíváme se na vás :-)

MUDr. Filip Světlík