MUDr.

Zubař

Kontaktní informace

• I
    Umístění: MUDr. Filip SvětlíkSlužby: implantaty

neuveritelny,lepe receno neskutecny,znam jen minimum lekaru takovych jako je pan doktor,mily,usmevavy,profesionaln,poda vam ruku,vse vysvetli.Pan doktor me delal dva implantaty,nemam zadny problem a jsem tyden po zasahu,skutecne uzasne.

• Otázky pacientů

Obáváte se o své zdraví?

Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

Zeptejte se naších lékařů
    Filip Světlík Zubař Opočno
    Dobrý den, objednejte se na konzultaci na pracoviště DentMode Dvůr Králové, podíváme se na vás :-)

Hodnocení pacientů

• I
      Umístění: MUDr. Filip SvětlíkSlužby: implantaty

• M

Opravdu vynikající zubař. Nikdy jsem ze zubaře strach neměl, ale sem chodím i rád. Každý zákrok předem vysvětlí, kvalitně opraví, Sice to něco stojí, ale za kvalitu se platí. V porovnání s předchozí zubařkou (pokud se dá tak nazvat) tak toto je profesionál.

Dal bych i víc hvězdiček.

• D

V tom formuláři úplně schází volba typu skvěly, nebo vynikající. Pár slovy bych přístup pan dokrota hodnotil asi něco jako: Citlivý empatický lidský přístup v kombinaci s odborně a esteticky vynikající prací která je výsledkem každého zákroku. Radost se usmívat :-)

• Pan Světlík mě připravil o jednu z mých životních jistot - strach ze zubaře. Je ale třeba vědět, že ač patří mezi nejlepší, není z nejlevnějších.

• Pan doktor Světlík je minimálně nejlepší Lékař Královéhradeckého kraje.
      Absolutní profík z kterého přímo září že ho jeho práce baví!
      Má zcela perfektní přístup k jeho pacientům / zákazníkům.
      Takto si představuji moderní nestátní zdravotnictví!
      Mohu všem jen a jen doporučit!

• vynikající lékař, vynikající přístup

• Sympatak zubar, profesional. Mohu jen doporucit! Peclivy a zodpovedny pristup doplneny pratelskym a primym jednanim. Doufam, ze muj maly syn k nemu bude moci take chodit.

• Příjemný lékař, profesionální přístup, skvěle vybavená ordinace, milá sestra.

• Výborný! Mám k němu plnou důvěru. Nepoznal jsem lepšího zubaře. Krom skvěle a pečlivě provedené práce je na vysoké úrovni i osobní jednání.

• Souhlasím s uvedeným, pan doktor je lidský, milý a hlavně umí. Je vidět, že svou práci dělá rád a opravdu poctivě. Záleží mu na pacientech, hodně zubařů by k němu mělo chodit na školení, aby se odnaučili arogantního chování a lhostejnosti k práci.