Eva Zlámalová, praktický lékař Holešov

MUDr. Eva Zlámalová

Praktický lékař Více

23 názorů

Uložit


Adresa

Sušilova 478, Holešov
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
23 názorů

Ověřeny pacient

Dnes jsem byla u této doktorky poprvé v životě. Jen díky tomu, že má doktorka má dovolenou. V životě už bych k ní nešla. Sestřička byla neskutečně protivná a nepříjemná. Když jsem se konečně dostala do ordinace, tak paní doktorka je sice velice příjemná, ale nebere tak úplně na vědomí co jí pacienti říkají. Mým problémem je bolest v krku. Řekla, že mi předepíše nějaké protizánětlivé prášky, že by to po nich mělo být v pořádku. Ještě se mě i zeptala jestli nemám nějaké alergie nebo něco takového. Řekla jsem, že mám silnou poruchu srážlivosti krve (2 genetické mutace), paní doktorka se zasmála, že to nic není, že jednu z nich mají v rodině. Tak jsem si řekla ok, konečně znám někoho kdo mám stejné problémy jako já. V lékárně jsem si vyzvedla léky a šla domů. Doma jsem však zjistila, že paní doktorka mi předepsala léky na revma a artritidu, které navíc nesmí užívat pacienti s poruchami srážlivosti krve. Po tomto zážitku si raději počkám až mé doktorce skončí dovolená, nikdy už bych k této doktorce nešla.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Lékařka je velmi dobrá. Chodím k ní 40.roků a nikdy mě neodbyla. Je velmi lidská a vstřícná. je prostě super. To samé můžu říct i o sestřičce Ditě. Velmi doporučuji.


D
Ověřeny pacient

Angínu i bronchitidu léčí jedním a tím samým antibiotikem. Bez stěru či vyšetření krve. Dnes by mělo být snad běžné cílené ATB, obzvláště, když těch kmenů se dnes objevuje tolik. Loni mi během půl roku napsala 3x stejné ATB na 3 různé nemoci a nepřišlo jí to vůbec divné. Na základě pohledu do krku. Ani info o podpůrné léčbě či alternativě. Pouze symptomatická léčba typu "tak to psali v brožuře". Věřím ale, že toto je bohužel praxe poloviny obvoďáků.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


A

Nejlepší člověk a zároven doktorka.


S Paní doktorkou i sestřičkou jsem velmi spokojená. Nikdy jsem s nimi neměla žádný problém.Navíc jsou obě moc příjemné a ochotné.Dokonce se mi ani nestalo, že by se mnou zároveň přijala více pacientů.


Bydlim v Nemecku. Pri prujezdu Ceskou republikou akutni potizr, pani doktorkou vyresenyx rychle sa k me maximalni spokojenosti, mohu jen doporucit.


Ověřeny pacient

Sestřička vás léčí krásným pohledem a nezaměnitelným úsměvem, paní doktorka medikamenty. S bolestmi, které jsem nikdy nezažil jsem vstoupil do ordinace a musím říct, že s lidštějším přístupem jsem se nikdy v životě nesetkal. Naprostá vstřícnost a soucítění ze strany sestřičky i paní doktorky. Vyléčen během pár dní. Co k tomu víc říct? Mrzí mě, že nejsem nemocný častěji, ne-li pořád!!! Vlastik V., Holešov


Velmi dobra pani doktorka. Diky ni jsem se urychlene vyzdravil a mohl odjet na dovoleno snu. Zdravim z dovolene. Jiri K.


dlouhé čekání na řadu

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


VELMI SKVĚLA DOKTORKA VŠEM DOPORUČUJI.HODNA VSTŘICNA USMĚVAVA NO PROSTĚ NEJ DOKTORKA KTEROU ZNAM.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti