Praktický lékař pro dospělé
Sušilova 478, Holešov

Dnes jsem byla u této doktorky poprvé v životě. Jen díky tomu, že má doktorka má dovolenou. V životě už bych k ní nešla. Sestřička byla neskutečně protivná a nepříjemná. Když jsem se konečně dostala do ordinace, tak paní doktorka je sice velice příjemná, ale nebere tak úplně na vědomí co jí pacienti říkají. Mým problémem je bolest v krku. Řekla, že mi předepíše nějaké protizánětlivé prášky, že by to po nich mělo být v pořádku. Ještě se mě i zeptala jestli nemám nějaké alergie nebo něco takového. Řekla jsem, že mám silnou poruchu srážlivosti krve (2 genetické mutace), paní doktorka se zasmála, že to nic není, že jednu z nich mají v rodině. Tak jsem si řekla ok, konečně znám někoho kdo mám stejné problémy jako já. V lékárně jsem si vyzvedla léky a šla domů. Doma jsem však zjistila, že paní doktorka mi předepsala léky na revma a artritidu, které navíc nesmí užívat pacienti s poruchami srážlivosti krve. Po tomto zážitku si raději počkám až mé doktorce skončí dovolená, nikdy už bych k této doktorce nešla.

Lékařka je velmi dobrá. Chodím k ní 40.roků a nikdy mě neodbyla. Je velmi lidská a vstřícná. je prostě super. To samé můžu říct i o sestřičce Ditě. Velmi doporučuji.

Angínu i bronchitidu léčí jedním a tím samým antibiotikem. Bez stěru či vyšetření krve. Dnes by mělo být snad běžné cílené ATB, obzvláště, když těch kmenů se dnes objevuje tolik. Loni mi během půl roku napsala 3x stejné ATB na 3 různé nemoci a nepřišlo jí to vůbec divné. Na základě pohledu do krku. Ani info o podpůrné léčbě či alternativě. Pouze symptomatická léčba typu "tak to psali v brožuře". Věřím ale, že toto je bohužel praxe poloviny obvoďáků.

Nejlepší člověk a zároven doktorka.

S Paní doktorkou i sestřičkou jsem velmi spokojená. Nikdy jsem s nimi neměla žádný problém.Navíc jsou obě moc příjemné a ochotné.Dokonce se mi ani nestalo, že by se mnou zároveň přijala více pacientů.

Bydlim v Nemecku. Pri prujezdu Ceskou republikou akutni potizr, pani doktorkou vyresenyx rychle sa k me maximalni spokojenosti, mohu jen doporucit.

Sestřička vás léčí krásným pohledem a nezaměnitelným úsměvem, paní doktorka medikamenty. S bolestmi, které jsem nikdy nezažil jsem vstoupil do ordinace a musím říct, že s lidštějším přístupem jsem se nikdy v životě nesetkal. Naprostá vstřícnost a soucítění ze strany sestřičky i paní doktorky. Vyléčen během pár dní. Co k tomu víc říct? Mrzí mě, že nejsem nemocný častěji, ne-li pořád!!! Vlastik V., Holešov

Velmi dobra pani doktorka. Diky ni jsem se urychlene vyzdravil a mohl odjet na dovoleno snu. Zdravim z dovolene. Jiri K.

dlouhé čekání na řadu

VELMI SKVĚLA DOKTORKA VŠEM DOPORUČUJI.HODNA VSTŘICNA USMĚVAVA NO PROSTĚ NEJ DOKTORKA KTEROU ZNAM.