Adresa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost
Poděbradova 188/7, Litoměřice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

14 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

Výborná lékařka.

Paní doktorka Žáčková je dobrá lékařka, ale již 2 x se mi stalo, že se z ´´kašle a rýmy´´ kterou jsem měla vyležet , vyklubaly zánet dutin a těžká chřipka a skončila jsem v noci na pohotovosti :( a sestřička mi jednou chtěla nabrat krev a udělala to tak neštastně, že jsem měla ruku modrou, celý den mě bolela a ona krev stejně neodebrala !

Kvalitní lékařka


Ověřený profil

Naši 3 synové jsou už dávno dospěláci, ale přesto považuji paní doktorku za nejlepší dětskou lékařku v Ltm. Chodili jsme tam ještě za "totáče", kdy byla ordinace přeplněná, ale u paní doktorky to díky jejímu pracovnímu nasazení a zbytečnému neřečnění vždy fičelo. Byla pečlivá , včasným zásahem zabránila prasklému slepému střevu u jednoho ze synů, včas rozpoznala mononukleózu, v případě nutnosti jí nebylo zatěžko zajít se na malého pacienta podívat. Myslím si, že takový jako je paní doktorka by měl být dělský lékař. A děti ji i přes její stručnost měly rády- rozpoznaly hodného člověka. Díky, paní doktroko za vše.


J

K paní doktorce jsem přešla od jiné lékařky, které nepřipadalo divné, že syn ještě v osmi měsících pořádně neudrží hlavičku...takže mohu srovnávat. Možná se tu někomu zdá, že p. doktorka dostatečně radostně neštěbetá nad každým faldíčkem, ale třeba z hlediska mého syna, dnes už puberťáka - vozíčkáře, to je to poslední, co by potřeboval. P. doktorka je pečlivá, raději udělá o vyšetření víc, než musí, aby měla jistotu, jak tu mnohé maminky zmínily, dokáže i člověku sama volat, pokud ji napadne ještě jiné řešení nebo se chce zeptat na stav dítěte. A že si s námi za ty roky užila...A ještě jedna věc - nezpochybňuje závěry specialistů, což mnozí dělají, ale naopak s nimi konzultuje, třeba v otázkách očkování nebo vhodnosti či nevhodnosti léčby. Jediné, z čeho mám obavy je, aby nám neutekla dřív, než i nejmladší syn dosáhne dospělosti :-)


K
Ověřený profil

Paní doktorka je výborná,nikdy jsem s ní neměla žádný problém,vždy mě vyslechla,poradila mi a správně nasadila léčbu.chodila jsem k ní necelých 14let a vždy jsem odcházela s úsměvem.Její setřička Lenka je též velice milá a ochotná,děkuji za léta péče...


V
Ověřený profil

Paní doktorku mohu doporučit,chodím k ní již 17 let,mám čtyři děti.Je velmi milá a nečeká se u ní nikdy zbytečně dlouho,má také velmi milou a příjemnou sestřičku,což není všude (bohužel).


L

Z angíny se vyklubala mononukleóza, jinak paní doktorku mohu doporučit.


L

Paní doktorku znám sama jako dítě a když jsem čekala svého synka, byla první, kam jsem se šla zeptat. I sestřička si mě ještě pamatovala jménem, čímž mě mile překvapila. S každým problémem mi poradí, když jí jen telefonicky kontaktuji je velmi ochotná. Jednoznačně ji doporučuji a doufám že bude ještě dlouho ordinovat


Paní doktorku jsem zažila sama jako dítě a teď k ní chodím se syny a musím říct, že se starším mi stále pomáhá, když byl v nemocnici, sama tam volala a zajímala se o jeho stav. Nic nepodceňuje a kluci k ní chodí bez strachu. Jen doufám, že bude ordinovat ještě dlouho


Došlo k chybě, zkuste to znovu