Ord. praktického lékaře stomatologa
Písečná 5285, Chomutov

K paní doktorce chodíme celá rodina a jsme velmi spokojeni.

moc dobrý zubař

Celý život jsem se bál zubaře. Paní doktorka mi tuto fobii zcela odstranila. Je velice příjemná, milá, ochotná. Pokud mám porovnat její péči s péčí ostatních stomatologů, které jsem navštěvoval, nedá se to srovnat. Vždy mi pomůže a odborně poradí.

Ano,souhlasím! Prostě,je moc fajn pocit,když člověk může říci-"To je moje doktorka a sestra ze zubního!" :o) Díky za to,jaké jste.

Nemam rád zubaře, ale paní doktorka i sestra, jsou velice ohleduplné a ochotné. Můj chrup je katastrofální ale paní doktorka s ním dokázala udělat zázraky. Sice mi jeste bude chvilku trvat než budu mít všechny zuby v pořádku... ale to je jiná.
Zařízení nemůžu hodnotit, nejsem z oboru, ale i přesto jak je vybavená, tak si myslím že dokaze hodně. Byl jsem parkrát nucen jít k jinému lékaři ale každý mě akorát tejral na křesle. Proto jsem velice s pokojen s touto lékařkou a všem ji doporučuji!

hodná šikovná na plomby trhání a dobře brousí pro laboratoř

Paní doktorka příjemná má i zájem o pacienta.Objednací hodiny jsou dodržovány.Výtka zastaralé zařízení.