Ambulance PL pro děti a dorost
Vranovská 22, Brno

pani doktorka je skvela. jako ditko jsem k ni chodila a ted tam chodim s dcerkou. jsem naprosto spokojena :o))

Paní doktorka i sestřička jsou profesionální a přitom srdečné a lidské. Mají skutečný zájem dítěti pomoci, rodiče uklidnit, prostě mají srdce na pravém místě.Šárka

Nejlepší

Paní doktorka je velmi příjemná a společně s hodnou sestřičkou tvoří skvělý tým již mnoho let.Chodila jsem k ní já a nyní i moji dva synové.

Znám paní doktorku již 39 roků.Nejdříve jsem byla malým pacientem já,potom naše starší dcera a nakonec i ta mladší.Paní doktork se nám vždy snažila pomocí.Vždy jsem s průběhem léčby byla spokojená.

Paní doktorka je výborná, sestřička příjemná a ochotná. Přiznávám, že prostředí ulice Vranovské není nijak přitažlivé, ale mě to nikdy nevadilo. Za dobrý lékařem půjdu kamkoli a ráda.

Jak paní doktorku,tak sestřičku znám 23 let.Chodila jsem k nim napřed s dcerkou a pak se synem .Co se změnilo? Snad jen,že máme všichni o pár vrásek víc!! Jsou stále stejně ochotné,usměvavé,poradí ,pomůžou.Nemám s nimi žadnou špatnou zkušenost.Kdykoliv jsem zavolala o radu,raději chtěli dítě vidět i za tu cenu,že na nás počkají po pracovní době!Kéž by takových bylo více!!

Paní doktorka i sestřička jsou milé ženské. Chodím k nim se svým 7měsíčním synem už od jeho narození a též jsem u nich byla celé svoje dětství.
Poradnu navštěvujeme co 14dní na převážení. Jsou obě moc milé. Když cokoliv potřebuji poradí, ikdyž je fakt, že mnohdy zastaralými názory, na kterých nechtějí nic měnit. Dle mého je kojení to nejlepší pro dítě. Kdybych se držela všemi radami paní doktorky a sestry už bych asi od 2.měsíce přikrmovala stravou pro dospělé :-)
Ale jinak opravdu chválím, kolik generací už ve svém oboru "odchovaly" a jsou stále hodné a příjemné.

Bezva doktorka, bezva sestřička.