Ve FN jsem vycházela po dvouhodinovém čekání z ordinace za pět minut, povětšinou se špatně změřenými dioptriemi, jelikož na mě nikdo evidentně neměl čas ani naládu. Paní doktorka mi udělala veškerá vyšetření, která jsem podstoupila naposled snad ve školce, při výběru dioptrií byla opravdu pečlivá a srozumitelně se mnou komunikovala. Dnes vidím i trávu růst:) Mnohokrát děkuji a doporučuji.

Velice příjemná a milá lékařka, chodím k ní pravidelně a rád, i když mám oči v pořádku.

Oceňuji profesionální i lidský přístup paní doktorky. Z mého laického pohledu provedla kompletní vyšetření očí. Pak jsem zde byl na naučení čoček a rověž absolutní spokojenost. Zatím nemůžu hodnott jinak než nejlepší :)

Jsem velmi spokojená

Jsem velmi spokojená