Sadová 1042, Napajedla
Privátní stomatolog

Zobrazit ostatní zubařů v okolí

Vynikající lékařka, má vztah i k dětem - neuvěřitelné. No, ale sjezdila mne onehdy pěkně za nedodržování zubní hygieny......jsem si šel koupit elektrický kartáček, bych se jí zalíbil, sakra! Dobrá, no. Včetně výchovného efektu. SMÍCH ...Všem doporučuji!!! HH

Paní zubarku navštěvuji již delší dobu stejně jako celá moje rodina a domnívám se,že ji zcela určitě mohu hodnotit jako více než velmi dobrou.Dá se s ní hovořit vlastně o všem,je velmi sdílná a rozumná. Její sestru Chaloupkovou mohu snad též ohodnotit,ale jen jako nutnou pomoc při práci paní zubařky. Prostě k samotné paní zubařce mám jen samá kladná hodnocení

Vynikající lékařka !!!!! Vynikající !!!!!

Paní doktorka je vynikající stomatolog s dlouhou praxí a ví a zná. Umí i chirurgické výkony a osmičky trhá par excelence. Kéž by bylo víc takových zubařů. Všem vřele doporučuji,je to profesionálka. A navíc,má vztah k dětem,které se u ní nebojí.Ceny ošetření u ní v porovnání s velkými městy jsou úsměvné a navíc je to krásná baba,i když jí už není třicet....ale i teď bych ji rád přefiknul.... :-) HH ... ráda dostává květiny a perfish trhá "ty osmičky". Borka je to !!! Miluju ji ! Pacient Hanák

já tedy jsem chodil k paní doktorce dlouhá léta a jsems její péčí mimořádně spokojoný a to za ní jezdím až z Brna, protože cenově se to nedá srovnat a i po odbornostní a profesní stránce je to na výši. Lidi z malých měst a vesnic by si měli zkusit zajít k zubaři v Brně, to by se jim protočily panenky z těch peněz. paní DOKTORKA VŽDY HLEDÁ ŘEŠENÍ únosné pro mojí kapsu a zatím ho vždy našla.
Děkuji Krampola L.

Dobrý den, lékařka je příjemná a pečlivá. Pouze zdravotní sestra paní Chaloupková by mohla zlepšit svůj přístup k pacientům.

Š

Kdyby pán (stěžující si na zastaralé technologie) zaplatil rodičům porcelán, tak by to jistě paní doktorka udělala. Ale protože je šetřílek, tak mu nezbývá než nadávat. Jinak rodičům pomoci neumí... Je to ubožák, zamindrákovanej. Já si nechal u paní doktorky dělat porcelánové korunky a naprostá spokojenost. Ale nějaké dukáty to samozřejmě stojí....

Navštěvuju zatím pouze preventivně, ale můžu jen doporučit.. Paní doktorka je velký profesionál s perfektním přístupem !

nejlepší doktorka pod sluncem, vždy ochotně ošetří bez čekací doby, vždy navodí dobrou náladu - profesionálka na svém místě. Prostě to umí s vámi i s vašimi zuby. Všem doporučuji

Lepšího stomatologa jsem ještě v životě neměl a taky jsme byli vždycky spokojeni s ošetřením i našich dětí.