Ordinace specialisty - alergologie
Hostinského 1536, Praha

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Alergologie u p. doktorky Kašparvé velmi slabá ,strašné přezouvání, dlouhé čekaní na nevlídné chodbě a velmi krátká doba v ordinaci odhaduji 5.minut .To vše se dá přečkat jelikož Nám jde o našeho nemocného syna. Musím uznat, že léčbu , kterou paní doktorka nasadila mému synovi vyhovuje . To vše co jsem zde psala, bych opravdu skousla, ale co je opravdu strašné je jednání nevlídné zdravotní sestry a jsem ráda, že už tam v jejich péči být nemusíme.

Možná nebyla nejlepší, ale ty dvě lékařky, které převzaly její ordinaci jsou ještě mnohem mnohem mnohem horší!!! Byla celkem milá, vždy se o mě zajímala. Když odešla před pár lety do důchodu, bylo mi to líto.

Z péče této lékařky jsme odešli, problémy se zdravím se horšily a nám bylo doporučováno jen několikanásobné množství léků, akutní stavy musel řešit pediatr. Nestýská se nám po povinném nedůstojném přezouvání ani po nevlídných sestrách, natož po někdejším množství užívaných léků.