Praktický lékař pro dospělé
Nám. Slezského odboje 3/1540, Opava

Umístění: jiné místo Běžné kontroly

Paní doktorka je profesionálka na svém místě. Chodím k ní již od dětství a vždy se mi plně věnovala a vše potřebné vysvětlila. Sestřička je též moc příjemná.

Víte, ono házet TAKHLE na někoho špínu a nepodepsat se, je velmi jednoduché...Zrovna v téhle době mi dva úplně cizí pacienti někde z Čech řekli, že ještě nebyli nikdy tak důkladně vyšetřeni... Já mám svědomí čisté a pokud se Vám moje metody nelíbí, máte svobodnou volbu lékaře!
A vědomě jsem nikomu druhému osobní údaje nedávala, zrovna na tohle jsem hodně pes, moje sestrička mě zná. Takže problém bude asi v něčem jiném... A bezmocnost a nespravedlnost hodně bolí.
Eva Soušková

Tak to tedy není pravda, jen málo doktorů dělá tolik preventivních prohlídek. Lidi, zamyslete se, s čím chodíte k doktorům...

Paní doktorka prostě zřejmě HODNĚ ŠETŘÍ!!! Takže neudělá nic navíc, někdy snad ani to nutné. Také si připadám dost divně, když si "vymáhám" aspoň nějakou tu péči. Příště jí asi nabídnu, že si ten odběr krve snad i sama uhradím - když umí při každé chorobě tak maximálně poslechnout člověka stetoskopem ...

Hezký přístup ke starým lidem.To je tak vše!!! Vždy si u ní připadám jako simulat.Neřeší problém, velmi málo vyšetření.Při přetrvání problému nehodlá udělat ani krevní obraz!Poskytuje osobní údaje bez vašeho souhlasu!

Velmi pečlivá, příjemná, neměnila bych.

paní doktorka je super.je velmy pečlivá.

Ochotná,příjemná,pečlivá.Je super paní doktorka.Má soucit s lidma má srdíčko na pravém místě.Taky nezanedbává nemoci hned vše řeší a léčí super dávám 100bodů.

milá, pečlivá,

Ochotná,příjemná,pečlivá.Hezký přístup ke starým lidem.