Adresa

Ord. praktického lékaře pro dospělé
Obchodní 686, Štětí

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

17 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

Výborná doktorka

Paní doktorka je milá a rozumí své práci.Nesetkala jsem se u ní v ordinaci s nepochopením mých potíží.A že jich je dost.Vždy vyslechne,poradí ev pošle na odborné vyšetření.Se sestrou jsem též spokojená.Vyjde mi vstříc,když nemůžu dojít do ordinace,přijde domů vzít krev ev píchnout inj.Neměnila bych ani za nic.Spokojená pacientka

Zdravotní sestra nejlepší v okrese


já i manžel jsme moc spokojení je to výborná doktorka a neměnili bysme jezdíme až z úštěka ale to nám nevadí mě moc pomohla v hubnutí a jsem za to vděčna


L

Ochotná.Když mi bylo velmi špatně,tak s velkou ochotou přišla ke mne domů.Se sestrou jsem taky velice spokojená.Dobře bere krev.Sice nerada chodím po doktorech ale k paní doktorce chodím ráda.


K
Ověřený profil

paní doktorka je hodná,milá a příjemná.Když k ní dorázíte snaží se porozumět a pomoci a popřípadě pošle na další vyšetření.Sestřička je opravdu vstřícná hodná a pomůže i mimo pracovní dobu.Měla jsem zkušenosti že jsem musela dostávat každý den injekci doporučenou od jiného lákaře a sestra mě chodila píchat až domů.Za jejich starost a ochotu jim děkuji.


Š

jsem velmi spokojená ja i má rodina


A

Nejlepší z nejlepších.
Alena


P

Skvělá rozumí své praci


T

Jsem s paní doktorkou moc spokojený, vždy mi pomohla, také i mé rodině, vždy vás vyslechne, důkladně vyšetří, poradí, odešle na všechna potřebná vyšetření, nikdy se mi nestalo, že by mě "poslala do háje", jak je uvedeno níže, musí přece postupovat podle léčebných doporučení. Moc jsem také spokojený se sestřičkou, perfektně odebírá krev.


Došlo k chybě, zkuste to znovu