Ord. praktického lékaře pro dospělé
Obchodní 686, Štětí

Výborná doktorka

Paní doktorka je milá a rozumí své práci.Nesetkala jsem se u ní v ordinaci s nepochopením mých potíží.A že jich je dost.Vždy vyslechne,poradí ev pošle na odborné vyšetření.Se sestrou jsem též spokojená.Vyjde mi vstříc,když nemůžu dojít do ordinace,přijde domů vzít krev ev píchnout inj.Neměnila bych ani za nic.Spokojená pacientka

Zdravotní sestra nejlepší v okrese

já i manžel jsme moc spokojení je to výborná doktorka a neměnili bysme jezdíme až z úštěka ale to nám nevadí mě moc pomohla v hubnutí a jsem za to vděčna

Ochotná.Když mi bylo velmi špatně,tak s velkou ochotou přišla ke mne domů.Se sestrou jsem taky velice spokojená.Dobře bere krev.Sice nerada chodím po doktorech ale k paní doktorce chodím ráda.

paní doktorka je hodná,milá a příjemná.Když k ní dorázíte snaží se porozumět a pomoci a popřípadě pošle na další vyšetření.Sestřička je opravdu vstřícná hodná a pomůže i mimo pracovní dobu.Měla jsem zkušenosti že jsem musela dostávat každý den injekci doporučenou od jiného lákaře a sestra mě chodila píchat až domů.Za jejich starost a ochotu jim děkuji.

jsem velmi spokojená ja i má rodina

Nejlepší z nejlepších.
Alena

Skvělá rozumí své praci

Jsem s paní doktorkou moc spokojený, vždy mi pomohla, také i mé rodině, vždy vás vyslechne, důkladně vyšetří, poradí, odešle na všechna potřebná vyšetření, nikdy se mi nestalo, že by mě "poslala do háje", jak je uvedeno níže, musí přece postupovat podle léčebných doporučení. Moc jsem také spokojený se sestřičkou, perfektně odebírá krev.