Samostatná ordinace PL - stomatologa
Syllabova 450, Bystřice

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

C

Paní doktorku navštěvuji od svého dětství. Má lidský a milý přístup. Z vrtání zubů mám přímo paniku, vždy mi teda nabídla injekci, pokud šlo o maličký kazík ujistila mě, že vše bude rychlé a skutečně bylo. Zároveň mi doporučila dentální hygienu z důvodu problemovosti mých dásní. Jsem spokojená, ale zároveň bych uvítala alternativnější metody u ní v ordinaci, jako je ozon... pro takové poseroutky jako jsem já by to určitě byla milá novinka :)

jsem u zubní lékařky už více jak 5 let, mám problémové zuby, ale s prací paní doktorky jsem moc spokojená.

Dobrý den,já měla nedávno s p. doktorkou dosti otřesný zážitek.Bohužel jsem ji navštívila jako zástupkyni za moji paní doktorku, která byla na dovolené. Vrtání zubu bylo otřesné, následně zaděláno cementem a dovětkem - a teď se uvidí. To bylo v úterý a v sobotu mi zub museli vytrhnout na pohotovosti pod zánětem. Možná by byla vhodnější vložka, než-li cement, nebo zub ponechat otevřený. To už neřeším. Ale o nebolestivém vrtání nemůže být ani řeč.A že to na mě bylo evidentně vidět.Přitom by si člověk rád za bezbolestné ošetření připlatil.Bohužel nemohu napsat pozitivní názor.

Paní doktorka je vlídná o ohleduplná. Seznámil jsem se s ní náhodou o dovolené na Frýdštejně a k jinému zubnímu lékaři už bych nechtěl jít. Josef Tůma

Zubaře jsem se bál, jako snad každý.
S paní doktorkou Sedláčkovou to není jen dobře zvládnuté řemeslo.
Je tu vidět i zájem a celková profesionalita.
Paní doktorka umí pomoci i poradit, pokud je bolest nutná,
upozorní předem a je rychlá.
Se sestřičkou tvoří sehraný tým.
Skoro bych řekl, že se k zubaři těším.