MUDr. Eva Rydvanová, Praktický lékař pro děti a dorost
Vrchlického 802/46, Liberec

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

• dětské lékařství
  • dorostové lékařství
  • praktické lékařství pro děti a dorost

Umístění: MUDr. Eva Rydvanová, Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Velice vstřícná, vždy se snaží vyhovět a pomoci, velká empatie.

Umístění: MUDr. Eva Rydvanová, Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka se tváří velmi mile, ale měla by se, místo starosti o psychický stav rodiče, zabývat dětmi a poslouchat to, co rodiče říkají. Vše jsem si musela vyprosit, všechno byl problém, musela jsem změnit doktorku, aby do týdne od změny pediatra se věci začali hýbat a zjistilo se, že malý potřebuje hospitalizaci. Nedokáži si představit jak by to dopadlo, kdybych neprudila. Jistě, doktorka by asi na to taky přišla,ale jak dlouho by to trvalo? Kdyby mě poslouchala, už jsme to mohli řešit dříve. Vím o více lidech, co jsou s ní nespokojení + znám i lidi, co jsou spokojeni. Každopádně doktorka by se měla oprostit od osobních sympatií a primárně řešit dítě

Umístění: MUDr. Eva Rydvanová, Praktický lékař pro děti a dorost

Za mě maximální spokojenost.Přešli jsme od jiné Dr. a tato pani doktorka skvělá,rychlá,milá,vše vysvětlí poradí.Nic neni problém.Sestřička též super milá a moc prijemna a ochotná.

Nezlobte se na mě, ale chodíme tam již každé dva měsíce s kašlem a doporučení je jak od lékárníka a kašel se objevuje se stále stejnou, neli větší intenzitou.
Asi raději navštívíme odbornějšího lékaře a přejdeme k jiné lékařce.
Jinak sestřička super.

S pani doktorkou jsem velice spokojena, nemam problem se ji na cokoliv zeptat a ona vzdy na vsechno odpovi. A sestricka? Ta je skvela, vzdy usmevava a prijemna na deti!!!

Paní doktorka je moderní, pečlivá a milá. V klidu mě vyslechne a poradí - kromě klasické léčby nabídne i přírodní prostředky. Své pacienty má ráda a pamatuje si je, stejně jako sestřička. Ta je také moc prima, chodí často do čekárny a všechno organizuje, aby každý čekal co nejméně. Děkuji za jejich práci i příjemné jednání.

Velice milá a příjemná paní doktorka a sestřička. Její přístup je parádní a dokáže povzbudit v těžkých situacích.Mohu jen chválit :-)