Vrchlického 802/46, Liberec
MUDr. Eva Rydvanová, Praktický lékař pro děti a dorost

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

• dětské lékařství
  • dorostové lékařství
  • praktické lékařství pro děti a dorost

Umístění: MUDr. Eva Rydvanová, Praktický lékař pro děti a dorost

Za mě maximální spokojenost.Přešli jsme od jiné Dr. a tato pani doktorka skvělá,rychlá,milá,vše vysvětlí poradí.Nic neni problém.Sestřička též super milá a moc prijemna a ochotná.

Nezlobte se na mě, ale chodíme tam již každé dva měsíce s kašlem a doporučení je jak od lékárníka a kašel se objevuje se stále stejnou, neli větší intenzitou.
Asi raději navštívíme odbornějšího lékaře a přejdeme k jiné lékařce.
Jinak sestřička super.

S pani doktorkou jsem velice spokojena, nemam problem se ji na cokoliv zeptat a ona vzdy na vsechno odpovi. A sestricka? Ta je skvela, vzdy usmevava a prijemna na deti!!!

Paní doktorka je moderní, pečlivá a milá. V klidu mě vyslechne a poradí - kromě klasické léčby nabídne i přírodní prostředky. Své pacienty má ráda a pamatuje si je, stejně jako sestřička. Ta je také moc prima, chodí často do čekárny a všechno organizuje, aby každý čekal co nejméně. Děkuji za jejich práci i příjemné jednání.

Velice milá a příjemná paní doktorka a sestřička. Její přístup je parádní a dokáže povzbudit v těžkých situacích.Mohu jen chválit :-)

• dětské lékařství
  • dorostové lékařství