Eva Richterová, fyzioterapeut Praha

Eva Richterová

Fyzioterapeut

2 názory

Uložit


Adresa

Hviezdoslavova 519, Praha
Rehabilitace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

0.5

Obecné skóre
2 názory

Ověřeny pacient

Slečna, která zde svůj názor zveřejnila, je zřejmě nevyzrálá a nevyrovnaná osobnost. Nedodržuje léčebný režim a plete si rehabilitační zařízení s kavárnou či wellness studiem. Bohužel tato slečna neunesla z naší strany odmítnutí další spolupráce, ač byla opakovaně napomínána pro nedodržování léčebného režimu.
Vážená slečno,
jsme velice rády, že již naše pracoviště nenavštěvujete. Vaše chování: nedodržování objednaných termínů, neustálé přeobjednávání, opětovné pozdní příchody, vyřizování si osobních hovorů, jedení jídla a pití v ordinaci, vodění si vlastních návštěv do ordinace během Vašeho léčení a mnoho dalšího, je opravdu neakceptovatelné.
Dále bychom Vás chtěly upozornit na Vaši neznalost v pojetí „soukromá“ rehabilitace. Naše rehabilitace je sice soukromá, ale je smluvním partnerem zdravotních pojišťoven. To znamená, že poskytujeme služby na Poukaz na vyšetření/ošetření. Tudíž léčba je hrazena Vaši zdravotní pojišťovnou. Kdežto soukromá rehabilitace je pojem pro plně hrazenou službu přímou platbou klienta.
Závěrem bychom Vám chtěli říci, že osobu, s kterou jste se nikdy nesetkala, v tomto případě paní Richterovou, Vám nepřísluší hodnotit. Na našem pracovišti pracujeme dlouhou dobu a musíme Vám říci, že paní Richterovou opravdu nevidíme jako despotickou bachařku.
Příště až budete o někom psát či hovořit neslušně, bylo by dobré se podepsat. Snad se nestydíte za své vlastní názory!
S pozdravem
kolektiv fyzioterapeutek Rehabilitace Evy Richterové


Ověřeny pacient

Richterová funguje jako despotický vedoucí. Většina personálu se podle toho zařídila. Jsou nepříjemné, k pacientovi se chovají jako by překážel. Nechávají pacienta čekat, vyřizují si soukromé hovory, pacient musí počkat; v pracovní době personál odchází vyřizovat osobní věci, není přítomný!!!
Nemám pocit z tohoto zařízení, že je soukromé. Pacient si zde přijde jako ve vězení, je až ten "poslední". Personál si vylévá své nepříjemné nálady na pacientech. Určitě se obrátím jinam, nikdy sem už nevkročím. Udělejte si tam pořádek, Richterová, úplně nejlépe, jděte dělat něco jiného. Třeba bachaře.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti