Eva Řepišťáková, praktický lékař Ostrava

Praktický lékař Více

Volgogradská 112, Ostrava
Praktický lékař pro dospělé

Názory

paní doktorka velice vlídná, přijala mě i bez karty, když jsem potřebovala udělat prohlídku do práce tak i to zvládla bez karty, chodím k ní když už opravdu mám nějaký omezující problém nebo bolesti a nikdy nebyl problém s tím že by se nezajímala.. právě naopak po tom co přišla moje dokumentace od jiného lékaře tak tato paní doktorka se zajímala o problémy které byly v minulosti a předešlý lékař je řešil jen okrajově..

Já jsem spokojená, sestřičku mám v oblibě, paní doktorku taky, všechno je jak má, no a čekání se dá přežít. Empatie lidi. Taky nevím, proč je pro některé těžké přijmout fakt, že akutní příjem má přednost před preventivní prohlídkou. Nebo byste radši seděli s infekčním člověkem v čekárně další hodinu?

Sestřička je příjemná, ovšem mám velký problém s paní doktorkou. Bohužel je velice neochotná, studená a vůbec nemá zájem jakkoliv s pacientem komunikovat nebo spolupracovat. Necítím u ní absolutně žádný lidský přístup. Když nastane nějaký problém, není schopná navrnout žádné alternativní řešení a pouze si trvá na svém.

Paní doktorka i sestřička v pořádku. Jsem spokojený. Za úsměvný považuji názor jednoho z hodnotitelů, podle nějž sestřička pouští k ošetření přednostně své "známé". U paní doktorky Řepišťákové se mi to nikdy nepřihodilo, ale ze své zkušenosti vím, že děje-li se to jinde, jde samozřejmě zpravidla o "známé" paní doktorky, nikoli sestry.

jsem spokojená

Přístup sestřičky v souladu s praktikami jiných lékařů.Musí být rozdíl mezi objednaným a neobjednaným pacientem.

Jako lékařka dobrá, nikdy jsem k jejímu přístupu ať k lidskému, tak profesionálnímu připomínky neměla. Ale měla jsem připomínky k její sestřičce - neochotná, studená, neosobní. Při příchodu se zapíše pacient na papír, podle toho jak přijde, podle toho by měl jít i do ordinace. Ovšem to neplatí - přijde někdo známý a jde hned na řadu. A my, obyčejní pacienti čekáme, čekáme a čekáme - není nic mimořádného čekat na příjem k lékařce i dvě hodiny. A to byl také důvod proč jsem změnila lékařku, a to nejen já, ale hodně známých. Měla by setřičku vyměnit.

doporučuji!

dá se s ní povykládat o všem. Poradí, pomůže. Jsem spokojený. :-))

Příjemná a profesionální