Eva Řepišťáková, praktický lékař Ostrava

MUDr. Eva Řepišťáková

Praktický lékař Více

15 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Volgogradská 112, Ostrava
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
15 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

paní doktorka velice vlídná, přijala mě i bez karty, když jsem potřebovala udělat prohlídku do práce tak i to zvládla bez karty, chodím k ní když už opravdu mám nějaký omezující problém nebo bolesti a nikdy nebyl problém s tím že by se nezajímala.. právě naopak po tom co přišla moje dokumentace od jiného lékaře tak tato paní doktorka se zajímala o problémy které byly v minulosti a předešlý lékař je řešil jen okrajově..


M
Ověřeny pacient

Já jsem spokojená, sestřičku mám v oblibě, paní doktorku taky, všechno je jak má, no a čekání se dá přežít. Empatie lidi. Taky nevím, proč je pro některé těžké přijmout fakt, že akutní příjem má přednost před preventivní prohlídkou. Nebo byste radši seděli s infekčním člověkem v čekárně další hodinu?


Ověřeny pacient

Sestřička je příjemná, ovšem mám velký problém s paní doktorkou. Bohužel je velice neochotná, studená a vůbec nemá zájem jakkoliv s pacientem komunikovat nebo spolupracovat. Necítím u ní absolutně žádný lidský přístup. Když nastane nějaký problém, není schopná navrnout žádné alternativní řešení a pouze si trvá na svém.


J
Ověřeny pacient

Paní doktorka i sestřička v pořádku. Jsem spokojený. Za úsměvný považuji názor jednoho z hodnotitelů, podle nějž sestřička pouští k ošetření přednostně své "známé". U paní doktorky Řepišťákové se mi to nikdy nepřihodilo, ale ze své zkušenosti vím, že děje-li se to jinde, jde samozřejmě zpravidla o "známé" paní doktorky, nikoli sestry.


L
Ověřeny pacient

jsem spokojená


J
Ověřeny pacient

Přístup sestřičky v souladu s praktikami jiných lékařů.Musí být rozdíl mezi objednaným a neobjednaným pacientem.


S
Ověřeny pacient

Jako lékařka dobrá, nikdy jsem k jejímu přístupu ať k lidskému, tak profesionálnímu připomínky neměla. Ale měla jsem připomínky k její sestřičce - neochotná, studená, neosobní. Při příchodu se zapíše pacient na papír, podle toho jak přijde, podle toho by měl jít i do ordinace. Ovšem to neplatí - přijde někdo známý a jde hned na řadu. A my, obyčejní pacienti čekáme, čekáme a čekáme - není nic mimořádného čekat na příjem k lékařce i dvě hodiny. A to byl také důvod proč jsem změnila lékařku, a to nejen já, ale hodně známých. Měla by setřičku vyměnit.


doporučuji!


dá se s ní povykládat o všem. Poradí, pomůže. Jsem spokojený. :-))


P

Příjemná a profesionální


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti