Eva Remlová, chirurg Olomouc

Jeremenkova 40, Olomouc
Lasercentrum-chirurgie

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Jsem pacientkou paní doktorky více než 10 let. S její péčí a přístupem jsem velmi spokojená. Je to mimořádně hodný člověk, světově uznávaný odborník. Cena za ošetření je po dobu 10 let stejná. Po přečtení negativních, lživých a urážlivých příspěvků jsem roztrpčena. Napadá mě jediné, a to, že v naší zemi se úspěch neodpouští. Pokud někdo svou pílí, odborností, milým přístupem a mimořádně vysokou odborností převyšuje ostatní, tak se stává nežádoucím a musí být zlikvidován, neboť ohrožuje ostatní, méně úspěšné. Je mi z toho smutno a proto jsem se rozhodla nemlčet a alespoň tímto svým krátkým příspěvkem napravit nespravedlnost, která je páchána na vysoce erudovaném odborníkovi, který má tu „drzost“ převyšovat ostatní. Paní doktorku jednoznačně doporučuji!!!

Vůbec mě nepřekvapuje většina názorů na pí Remlovou, která tady zazněla. Zmíněnou "doktorku" jsem navštívila na "doporučení" a místo příjemného překvapení mě čekalo pořádné zklamání. Kupodivu tu ještě nikdo nezmínil takzvaný registrační poplatek, který zaplatíte pomalu při vstupu, a který tenkrát činil 300,-Aniž bych se chtěla registrovat, tak jsem překvapeně vyndala z peněženky požadovanou sumu a zaplatila, přitom jsem jen šla na obyčejnou konzultaci. Inu, i konzultace se dneska holt platí :) To je jako kdybyste si nechali vypracovat cenovou nabídku, a dotyčný vám tuto nabídku naúčtoval:) Po dlouhé době čekání se pí Remlová uráčila dostavit a aniž by se pořádně vyptala oč jde a co mě trápí už kalkulovala cenu. Cenu za odstranění chloupků v tříslech vypočítala na 20-25 tis. Na to, že jsem byla potenciální zákazník, který by ji mohl do pokladny přispět touto částkou, se chovala odměřeně, arogantně a atmosféra tohoto "posezení" byla víc než napjatá. Cela tato "odborná" seance netrvala ani 5 min. po kterých se pí Remlová zvedla a odešla...Myslím, že ani stěna s vyvěšenými certifikáty, které "dokazuji" její odbornost, ji nepomůže k získání zákazníků, pokud od základu nezmění svůj přístup. Za mě tedy palec dolů.

Dobrý den, před třemi lety jsem podstoupila menší zákrok, který se týkal mého nosu..konkrétně odstranění nevzhledných žilek..zaplatila jsem 4500kč místo domluvených 1500kč a efekt nikde..čekání na paní doktorku bylo nekonečné, absolutně nerespektuje objednací dobu. Ceny jsou přehnaně vysoké!!!!NEDOPORUČUJI...je smutné, že nejsem jediný případ, který zaplatil za nic!!!

Výplně nosoretních vrásek provádí výborně,tento výkon u paní doktorky Remlové
podstupují již x rok.
Rejuvenaci pleti i další zákroky s laserem hodnotím zase jen kladně.

Nemám žádný problém ani s personálem, proto doporučuji.

Dobrý den,
jsem velice spokojen s péčí a ochotou v Leserovém centru. Po
odstranění bradavic a velké péči personálu mohu doporučit.Měl jsem ze zásahu strach, ale po konzultaci s paní doktorkou jsem nyní velice spokojen.

I já se ráda podělím se svými zkušenostmi.Před půl rokem jsem navštívila toto zařízení (poprvé a naposledy) a byla jsem šokovaná absurdním nezájmem o pacienta.Jednalo se o konzultaci.Nervozita a arogance by se dala krájet,neboť jsem měla nějaké dotazy ohledně ceny(přece jen zákroky nejsou zadarmo) a zjistila jsem velkou předraženost.Nyní navštěvuji jiné centrum v Olomouci a jsem plně spokojena.Jak s cenou,tak i profesionalitou.Rozhodně není pravda,že Dr. byla s laserama mezi prvními-to jsem si také zjistila a rozhodně nemá dr. 20 let zkušeností s pacienty-To by se k nim chovala jinak!!!Na laseru jsou to snad zákazníci..Takže nechápu ty lidi,co k ní jezdí údajně z Brna,Zlína,zahraničí atd...To zní celkem zvláštně,když jsou tyto služby už v každém malém městě.

Tak jsem ted byla na laseru v AVE a naprosto bezkonkurencni pristup oproti ostatnim. Skvela leraka i personal. velmi prijemni, prefektni vysvetleni zakroku i co potom, profesionalita. Maximalni spokojenost. Stoji mi za to dojet si tam i z Brna.

K paní doktorce Remlové chodím již druhý rok jak na laser, tak na výplně jsem maximálně spokojená. Jezdím z Brna a nebudu na tom nic měnit. Tyhle příspěvky co čtu jsou snůžkou nesmyslů kdovíkoho vymyšlené. Není tady jediný konkrétní výkon uvedený jak špatně dopadl. Paní doktorka tady s lasery profesionálními jako jedna z prvních v celé republice začínala. Kdo píše, že si zákrok laserem může udělat na každém rohu ať se nechá spíše vyšetřit psychiatrem. A že čekáte?? Lidi, kde nečekáte v dnešní době u kvalitního doktora? Bohužel trocha nervozity a stresu je znát u všech lékkarů co mají za s sebou skoro 20 let práce s pacienty. Při výkonu ale paní doktorka je naprostý profesionál. Milé jsou i sestřičky. aroganci tam nevidím, může se stát jako všude že občas něco ujede slovně, ale jsme lidé.

arogantní, nadřazená, zmatená, neváží si pacientů ! moje zkušenost po zákroku, který trval 4 minuty - jinak vše řešila sestra - jsem zaplatila 3 x více než mi bylo sděleno při konzultaci - 12.000kč. Při konzultaci paní dr několikrát někam odběhla, řešila si telefonáty atd. - svým přístupem si asi neuvědomuje, že přichází o to nejcenější = své pacienty ! teda aspoň o mě a lidem v mém okolí nedoporučím !

Byla jsem u ní jednou, ale katastrofa, dr. taková zmatená, lítá sem a tam. Prostě neprofesionální přístup.A ceny předražené.URČITĚ NEDOPORUČUJI !!!!!