Lasercentrum-chirurgie
Jeremenkova 40, Olomouc

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Ave Laser Centrum s.r.o. Jiný

S paní doktorkou spolupracuji už přes rok a nemohu být spokojenější. Předtím jsem vyzkoušela služby lékaře v Ostravě, ale nebyla jsem s výsledky spokojená. Paní doktorka je nejen šikovná, ale i velmi milá. Vždy mi skvěle poradila v otázkách týkajících se výplní a botoxu. Její péči a konzultace vřele doporučuji. Oceňuji, že měla trpělivost poslouchat moje potřeby a vždy našla optimální řešení.

Umístění: Ave Laser Centrum s.r.o. Jiný

Dobrý den, k paní doktorce docházím již hodně dlouhou dobu a jsem vždy naprosto spokojena. Její odbornost je na nejvyšší úrovni, a vždy jsem dostala tu nejlepší péči. Ale co hlavně …. s těmi nejšpičkovějšími materiály a přístroji. Jen jednou jsem neuposlechla její doporučení a samozřejmě se následky dostavily. Již nikdy jsem s paní doktorkou nepolemizovala o vhodnosti a rozsahu zákroku.
Asi každý pochopí, že po jakémkoliv laserovém zásahu nemohu z ordinace odejít jako po návštěvě vizážistického studia. A aplikovaný make-up v tomto případě neslouží jako zkrášlující prostředek, ale jako zásadní ochrana a bariéra před slunečními paprsky, které by kůži poškodily.
Paní doktorka neustále sleduje vývoj na poli estetické medicíny a studuje nové postupy a metody, takže svým klientům poskytuje tu nejmodernější péči .A za zákroky platím kupodivu stále stejně.

Umístění: Ave Laser Centrum s.r.o. Jiný

Doporučuji vzít si po zákroku volno. Ošetření cévním laserem VBeam (žilky v obličeji). S tímto laserem jsem měla asi 3-4 dobré zkušenosti z jiných pracovišť. Sdělila jsem p. doktorce své představy - ukázala jsem jí, jakou oblast chci ošetřit. Mluvila o cenách, které mě svojí výší překvapily, řekla, že celý obličej je za výhodnou cenu. Při samotném ošetření laserem jsem znovu zopakovala, co chci ošetřit, protože p. doktorka laserovala i jinde na obličeji než byl pův. požadavek. Ještě před zákrokem se zeptala, zda nebude vadit nějaká ta modřinka, otok. Po zákroku jsem očekávala, že mi ošetřená místa zchladí led. obkladem. Ale p. doktorka mě pozvala do vedlejší ordinace, že tu pleť zklidní ošetřením, aniž by se mě předem zeptala, zda ho chci absolvovat a řekla mi cenu. Po ošetření mi jen na ošetřená místa a modřinky nanesla o stupeň tmavší odstín makeupu (vypadalo to, jak kdybych se líčila potmě). Po ošetření jsem měla asi 5 modřinek a několikadenní otok nosu a výrazný otok pod očima.

Jsem pacientkou paní doktorky více než 10 let. S její péčí a přístupem jsem velmi spokojená. Je to mimořádně hodný člověk, světově uznávaný odborník. Cena za ošetření je po dobu 10 let stejná. Po přečtení negativních, lživých a urážlivých příspěvků jsem roztrpčena. Napadá mě jediné, a to, že v naší zemi se úspěch neodpouští. Pokud někdo svou pílí, odborností, milým přístupem a mimořádně vysokou odborností převyšuje ostatní, tak se stává nežádoucím a musí být zlikvidován, neboť ohrožuje ostatní, méně úspěšné. Je mi z toho smutno a proto jsem se rozhodla nemlčet a alespoň tímto svým krátkým příspěvkem napravit nespravedlnost, která je páchána na vysoce erudovaném odborníkovi, který má tu „drzost“ převyšovat ostatní. Paní doktorku jednoznačně doporučuji!!!

Vůbec mě nepřekvapuje většina názorů na pí Remlovou, která tady zazněla. Zmíněnou "doktorku" jsem navštívila na "doporučení" a místo příjemného překvapení mě čekalo pořádné zklamání. Kupodivu tu ještě nikdo nezmínil takzvaný registrační poplatek, který zaplatíte pomalu při vstupu, a který tenkrát činil 300,-Aniž bych se chtěla registrovat, tak jsem překvapeně vyndala z peněženky požadovanou sumu a zaplatila, přitom jsem jen šla na obyčejnou konzultaci. Inu, i konzultace se dneska holt platí :) To je jako kdybyste si nechali vypracovat cenovou nabídku, a dotyčný vám tuto nabídku naúčtoval:) Po dlouhé době čekání se pí Remlová uráčila dostavit a aniž by se pořádně vyptala oč jde a co mě trápí už kalkulovala cenu. Cenu za odstranění chloupků v tříslech vypočítala na 20-25 tis. Na to, že jsem byla potenciální zákazník, který by ji mohl do pokladny přispět touto částkou, se chovala odměřeně, arogantně a atmosféra tohoto "posezení" byla víc než napjatá. Cela tato "odborná" seance netrvala ani 5 min. po kterých se pí Remlová zvedla a odešla...Myslím, že ani stěna s vyvěšenými certifikáty, které "dokazuji" její odbornost, ji nepomůže k získání zákazníků, pokud od základu nezmění svůj přístup. Za mě tedy palec dolů.

Dobrý den, před třemi lety jsem podstoupila menší zákrok, který se týkal mého nosu..konkrétně odstranění nevzhledných žilek..zaplatila jsem 4500kč místo domluvených 1500kč a efekt nikde..čekání na paní doktorku bylo nekonečné, absolutně nerespektuje objednací dobu. Ceny jsou přehnaně vysoké!!!!NEDOPORUČUJI...je smutné, že nejsem jediný případ, který zaplatil za nic!!!

Výplně nosoretních vrásek provádí výborně,tento výkon u paní doktorky Remlové
podstupují již x rok.
Rejuvenaci pleti i další zákroky s laserem hodnotím zase jen kladně.

Nemám žádný problém ani s personálem, proto doporučuji.

jsem velice spokojen s péčí a ochotou v Leserovém centru. Po
odstranění bradavic a velké péči personálu mohu doporučit.Měl jsem ze zásahu strach, ale po konzultaci s paní doktorkou jsem nyní velice spokojen.

I já se ráda podělím se svými zkušenostmi.Před půl rokem jsem navštívila toto zařízení (poprvé a naposledy) a byla jsem šokovaná absurdním nezájmem o pacienta.Jednalo se o konzultaci.Nervozita a arogance by se dala krájet,neboť jsem měla nějaké dotazy ohledně ceny(přece jen zákroky nejsou zadarmo) a zjistila jsem velkou předraženost.Nyní navštěvuji jiné centrum v Olomouci a jsem plně spokojena.Jak s cenou,tak i profesionalitou.Rozhodně není pravda,že Dr. byla s laserama mezi prvními-to jsem si také zjistila a rozhodně nemá dr. 20 let zkušeností s pacienty-To by se k nim chovala jinak!!!Na laseru jsou to snad zákazníci..Takže nechápu ty lidi,co k ní jezdí údajně z Brna,Zlína,zahraničí atd...To zní celkem zvláštně,když jsou tyto služby už v každém malém městě.

Tak jsem ted byla na laseru v AVE a naprosto bezkonkurencni pristup oproti ostatnim. Skvela leraka i personal. velmi prijemni, prefektni vysvetleni zakroku i co potom, profesionalita. Maximalni spokojenost. Stoji mi za to dojet si tam i z Brna.