Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Husovo nám. 6, Hostivice
PARACELSUM, s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Jsem velmi spokojená, první lékař, který na mě působí, že mi klesá vysoký krevní tlak z bílých plášťů :-) Bůh ji žehnej, celé rodině i pan doktor Rath, to samé, jsem naprosto příjemně překvapena, super. Doporučuji


@
Ověřeny pacient

Vynikající lékařka,skvělý člověk,ve svých 75 letech jsem mezi lékaři nepoznal tak vyjímečnou osobnost! Po všech stránkách s její péčí a přístupem maximální spokojenost.


J
Ověřeny pacient

Je to odborník na svém místě, jak se svým přístupem k lidem , tak zároveň i s důsledným vyšetřením a následnou léčbou. Paní doktorka je lékařka, kterých by bylo potřeba více.


Z
Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsem velice spokojená, nic neponechá náhodě ;)


P
Ověřeny pacient

Ano, souhlasím s tím, že není snad z tohoto světa. Paní doktorka je úžasná, nejen jako odborník, ale i jako člověk. V její ordinaci máte opravdu pocit, že se o Vás a Váš problém zajímá někdo, kdo své práci opravdu rozumí. Je mi 57 let a za celý život jsem se ve zdravotnictví nesetkala s takovým přístupem. Chválím, opravdu chválím


Z mého pohledu je to nejlepší lékařka, kterou jsem do svých 70tin kdy měla. Přívětivá, pohodová, dokáže vás vyslechnout, poradit, píšu jí 1+


Mila, obetava, vstricna, zodpovedna.I pri plnou ordinaci si najde pro vas cas na vshechno co se ji chcete zeptat. Proste vyborna doktorka.


V této době nevídaný člověk a odborník. Úplně z jiného světa, jako by nebyla ani odsud.


Milá,ochotná,vstřícná,svědomitá lékařka - doporučuji!


nejuzasnejsi pani doktorka,mila,vstricna,hodna,umi poradit.hodne moc obetavai pri casovem a pracovnim vytizenia vzdy mysli i na rodinu.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti