MUDr. Račická s.r.o., interna, dia

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí
MUDr. Račická s.r.o., interna, dia
Vratimovská 117/689, Slezská Ostrava, Ostrava

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Velmi dobrý odborník s opravdovým zájmem o pacienta. Jsem 6 let v důchodu a i když to mám do Ostravy dost z ruky tak stále zůstávám v jeji peči a i do budoucna nebudu měnit. Moc děkují za péči.

Arogance, neurvalé chování k pacientovi, zastrašování. To jsou charakteristické vlastnosti dr. Račické. Naštěstí pro ni, jsou její majoritní klientelou starší lidé, kteří bez odporu tolerují její nedostatky jak povahové, tak profesní. Paní doktorka je si toho jistě vědoma a nemá tudíž žádný důvod něco měnit. Já důvod ke změně mám, proto vyměním tuto lékařku za jinou.

Tato starší lékařka má neurvalé chování k pacientovi (asi ještě zažité z minulého režimu), ponižuje ho, je schopna si vymyslet diagnozu a posílat ho na zbytečná vyšetření, neuznává názor jiných. Nemohu ji doporučit, je spoustu jiných kvalitnějších lékařů, kteří mají lidský přístup.

Přísná to je. Ale na druhé straně kapacita v oboru. Přes 10 let mě léčí. A díky ní jsem v pohodě. Nyní jsem už v důchodu ale pokudˇ jsem pracoval a to u soukromé firmy , tak ani šéf nevěděl že jsem nemocný diebetik léčený inzulíem. Pokudˇ budu schopný dojíždět do Ostravy na pravidelné čtvrtletní kontroly nehodlám měnit lékaře.

pečlivá a vstřícná, že je přísnější jen nasvědčuje tomu, že jí na pacientech záleží a snaží se jím vysvětlovat co se musí dodržovat aby léčba byla účinná

Absolutně bez lidského přístupu, jen samá kritika a nulová psychologie. A objednávání za měsíc po odběrech je taky na pováženou!!!! Nikdy více a známým nedoporučím!

Výborná lékařka, odborně na výši se skvělým přístupem k pacientovi. Ale dokáže i napomenout ,ale také poradit co je špatně nebo dobře.Má o zdravotní stav pacientů maximální zájem. Mám k ní naprosto důvěru, neměnil bych.

Nejlepší ale přísná.

Vděčím paní doktorce za objevení srdeční nemoci a její sledování po dvou operacích a náhradách aortalní a mitralní chlopně včetně baj pasu.Je praktický domácí lékařka DIABETU mne i manželky .Má rovněž velmi dobrou spolupracovníci.

přísná ale naprostá odbornice ve svém oboru