Praktický lékař pro dospělé
Zdrav. středisko 192, Dolní Lutyně

Skvělá doktorka

Jsem velicé spokojena a to že čekam dlouho je pravda,ale uvědomují si že tam chodí převážně starší občané kteří potřebují víc te péče.Proto jsou v ordinacii pul hodiny ale to jen vyjimečně.Paní doktorka určitě zbytečně nezdržuje v ordinaci pacienty?Zaleží na zdravotním stavu který léči.Vím to ze svých skušeností.

Paní doktorka je velmi pečlivá odbornice, to je bez diskuze. Problém je ale v organizaci (či lépe neorganizaci) čekárny. Manželka posledně strávila čekáním na vyšetření 4 hodiny...

Je to naprosto skvělá doktorka. Vždy se zajímá o blaho pacienta. Takových doktorů je málo.

Ochotná,vnímavá,nic nepodcení,odborník a mám k ní jako k jedinému lékaři naprostou důvěru.

Odborník super.

Paní doktorka dobře rozumí své práci, k pacientům se chová slušně, pořádně je vyšetří a podá nutné léky.Zdravotní sestřička je s paní doktorkou ve spolupráci již mnoho let a rozumí chodu ordinace.Chaos a dlouhé čekání v čekárně mi stojí za to, abych byla zdravá a ošetřena.A chaos panuje i v jiných ordinacích na jiných místech.Proto paní doktorku i sestřičku chválím na výbornou.

paní doktorka je hodná a sestřička odvádí svou profesionální práci již několik desítek let jsou obě dvě perfektně sehraný tým!

Naše paní doktorka je opravdový odborník. Její přístup k lidem je skoro rodinný. Nikdy jsem od ní neodcházela s pocitem, že se mi nevěnovala. Taky poplatky nevybírá zbytečně. A když je vybere, automaticky dává doklad o zaplacení. Ovšem problém je organizace a systém v čekárně. Odsedět si 2-3 hodiny pouze na napsání receptu - to není žádný problém. Sestra má v tom chaos s velkým CH!!! Lidi jsou nervozní. Své známé vyvolává přednostně. V čekárně je pak veliké dusno. Ale tyto problémy jsou již dloholeté a nic se nemění k lepšímu. Přístroj na vyvolávání pořadí je stejně k ničemu. Zbytečně vyhozené peníze. Rovněž tak tlakoměr, který je v čekárně pouze zabírá místo. Hodnoty, které naměří jsou zcela nepřesné.

Paní doktorka je co se týče diagnózy opravdu odbornice, je pečlivá, vždy vás "proklepne" celého. Jako snad jedna z mála netahá z lidí zbytečné peníze, nečeká na svých 30,- jako mnozí jiní. Nevýhodou je postarší sestra, která už svou práci skoro nestíhá, neumí zorganizovat pohyb pacientů podle toho, proč přišli (krev, recept,nemoc), takže v čekárně někdy sedíte dvě hodiny, i když chcete jen napsat recept.