Adresa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost
Česká 627/649, Most

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

10 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil
Umístění: Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost Děti

Paní doktorka a též i paní sestřička, jsou výborný, nikdy žádný problém, poradí, pomůžou,paní doktorka i mimo ordinační hodiny mi vždy zvedne telefon a poradí, je opravdu skvělá a všem moc doporučuji!!! Nemůžu si vynachválit

P
Ověřený profil

S paní doktorkou a paní sestřičkou jsme velice spokojeni, milé a vstřícné chování od obou dam, profesionální přístup a ochota. Doporučuji!

L
Ověřený profil

K paní doktorce jsem chodila já jako malá a teď k ní chodím i s mými dětmi. Nemůžu si jí vynachválit, milá a všechno v klidu vysvětlí. Nemá arogantní přístup jako jiní doktoři. Na děti je moc hodná, i její sestřička je velice vstřícná a milá. Opravdu skvělá dvojka, lepší paní doktorku a sestřičku neznám.


Určitě paní doktorku doporučuji a hodnotím jako nejlepší. Mojí sestře zachránila život a to jí mojí rodina nikdy nezapomene. Kdybych bydlela ještě v Mostě určitě bych jí svoje děti svěřila. :) L.Schichová


Z

Zatím opravdu největší odbornice se kterou jsem se setkala, když vezmu všechna odvětví medicíny. Vždy vyšla vstříc a hlavně všechny neduhy nejenže odhalila ale hlavně doléčila. Velmi dobrá spolupráce i se setřičkou, dokonalá dvojka.


L

Je perfektní
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


D

K paní doktorce docházím s dětmi už 16 let a musím opravdu jen chválit a chválit. Přesto že bydlím na druhé straně Mostu ani na minutu jsem neuvažovala o změně lékaře. Paní doktorka má velmi profesionální přístup, je ochotná, příjemná a spolu se sestřičkou vykonávají velmi náročnou práci, které si nesmírně vážím a oceňuji. Paní doktorko a sestřičko moc děkuji


R

K paní doktorce jsme chodili všichni sourozenci a nikdy jsme si nemohli na nic ztěžovat. Vždy milá, důsledná, nad ničím nemávla rukou a vše prověřila. Byla jsem neštastná, když jsem od ní musela odejít, kvůli dovršení 18ti let..Měla jsem k ní důvěru, kterou marně hledám u své nynější paní doktorky. Musím však pochválit i velice příjemnou sestřičku!


S

Obě moje děti už jsou dospělé ale na paní doktorku můžou zapomenout.Mnohokrát nám pomohla,řešila i problém kteý měla moje dcera ve škole.I s léčbou jsme byli vždy velm spokojeni.


K

Jsem s péčí naší milé paní doktorky velmi spokojená.Je velice pečlivá,starostlivá, je ochotná,vždy vše v klidu a dobře vysvětlí,nenechá nic na náhodě, ráda pomůže i radou a to kdykoliv a s čímkoliv.Pomohla nám už mockrát ....A kdyby fungovali tzv. rodinní lékaři...tak nebudu váhat ani minutu a ráda se svěřím do její péče.Zkrátka odborník na svém místě.Máme ji rádi!


Došlo k chybě, zkuste to znovu