Praktický lékař pro dospělé
Sušilova 478, Holešov

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní doktorka Mlčáková je velmi milá a vstřícná,
vždy ochotna odborně poradit a pomoci.
Jsem ráda, že k ní můžu chodit.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Výborná a velmi zodpovědná paní doktorka, vstřícný přístup a pochopení různých problémů pacienta, velmi ochotná sestřička

Paní doktorka je velmi sympatická a pečlivá. Zatím mám jen ty nejlepší zkušenosti a doufám, že se to nezmění.

Pečlivá a moc příjemná paní doktorka.

S paní doktorkou jsem velice spokojena. Svou práci dělá svědomitě a pečlivě. Při běžné kontrole mi prohmatem zjistila nádor na játrech, který mi byl následně operován v Brně na MOÚ. Sice to byl měsíc lítaček po všech různých doktorech a mám na doživotí utrum s braním HA, ale teď už můžu klidně spát. Při kontrole po operaci jsem ani nemusela čekat, jak již v čekárně bývá zvykem.. (a rozhodně si nemyslím, že by mi - nebo jiným konkrétním pacientům - "nadržovala", jak si někteří přispivatelé zde myslí)
PS: Má novou sestřičku, která je velice příjemná :-)
S pozdravem Eva H.

Velmi pečlivá a poctivá paní doktorka s lidským přístupem. Jsem ráda, že ji mám jako svoji prakt.lékařku. Kéž by takových doktorů bylo více.

Po telefonnim rozhovoru mého manžela s paní doktorkou okamžitě poznala jeho diagnózu. Rychle zareagovala, manžela okamžitě poslala do nemocnice, kde poležel nějakou dobu a stále je v pracovní neschopnosti a i tady lze říct, že mu zachránila život. Díky za sebe i za něj !!! Ilona

Jedním slovem výborná. Zachránila mi život. Díky paní doktorko!

Setkal jsem se za svou "kariéru" s mnoha a mnoha lékaři.
Paní MUDr. Mlčáková je výborná a kvalifikovaná lékařka, navíc velmi vstřícná a ochotná. Čekání v lékárně nemá smysl komentovat.
Jen si někteří přispivatelé musí uvědomit, že je to praktický, nikoliv odborný lékař (tzn. pokud mám problém s kolenem, jdu k ortopedovi, nebo si tam nechám napsat doporučení, a nečekám od praktické lékařky, že mi tam provede operaci).

S paní doktorkou Mlčákovou jsem velmi spokojená, bohužel tohle nemůžu říci o její sestřičce paní Ireně - vlídného slova se od ní člověk nedočká, pomalu ani nepozdraví pacienty, nepřjemná protivná baba to je - nemá tam co pohledávat!!!Co se týče čekání v čekárně, to se nedá nic dělat-čekat se musí,ale když tam ta sestřička vidí mezi těma důchodkyněma maminku s malou holčičkou, která zřejmě nemá možnost si zajít ani bez dítěte k lékaři.Evidentně jí nebylo vůbec dobře a ještě tam běhala po čekárně za dítětem, to mi neříkejte, že takového pacienta nemůže zavolat dřív....tohle by snad nikomu nevadilo, pokud by tam nebyly ještě závsžnější případy.Navíc dítě může v čekárně lecos pochytit.