Ordinace praktického dětského lékaře MUDr. Evy Kutnerové
Hornická 250, Meziboří

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna + 3 Více

Přijímám: děti jakéhokoliv věku

MUDr. Eva Kutnerová

Lékařka se specializovanou způsobilostí v oboru dětské lékařství a oboru praktický lékař pro děti a dorost.
...

• dětské lékařství

Paní doktorka nemá vůbec snahu pomoci, když něco potřebujete skrz dítě odbyje Vás po telefonu. Nejdříve nás odbyla s vyrážkou, kdy vlastně nakonec i ona sama uznala že je super že jsme to podchytili včas, dále to bylo se zažívacími potížemi kdy mi bylo sděleno že to přejde musela jsem si nakonec poradit sama.. A teď naposled měla malá kasel, rýmu a zvýšenou teplotu a bylo by sděleno že mám přijít ve středu ale jen když to bude akutní, s tím že nakonec o 3 hodiny později měla malá horečky, které nešli srazit. Určitě lékařku nedoporučuji a okamžitě lékařku měním

S paní doktorkou jsme naprosto spokojeni. Jsme rádi, že jsme měli možnost se přihlásit právě k ní, neměnili bychom. Naprostý profesionál a jako bonus je vždy milá, ochotná a vstřícná. Pochvala taktéž pro sestřičku, i ta je skvělá. Děkujeme!

Pani doktorka je proste skvela. Je moc mila a deti ji maji radi, po odborne strance na velmi vysoke urovnii, velmi pecliva a pragmaticky uvazujici. Mame ji moc radi. Diky za ni. Na Litvinovsku bezpochyby nejlepsi.

S p.doktorkou jsem velmi spokojena.Je velice zodpovědná a vše kontroluje do puntíku.Je velmi ochotná a milá.Plně ji důvěřuji.

Také jsme za paní doktorku moc rádi, můžeme se na ní spolehnout a věřit ji. Má opravdu skvělí přístup jak k dětem tak k rodičům.

X

Jsem moc ráda, že tady paní doktorku máme. Je to velmi milá a příjemná paní. S její práci a přístupem jsem velmi spokojená. Dokonce i synek se teď na návštěvy do ordinace těší :-)

C

S paní doktorkou mám zkušenosti z Mostecké nemocnice z dětského oddělení a alergologie,byla jsem s ní velmi spokojena. Nejvíce mne na ní upoutává její přístup k práci a empatie vůči pacientům a jejich rodičům. :)

Nedám na paní doktorku dopustit, je výborná jak odborně tak především lidsky. Vždy se u ní cítím velice příjemně. Dokonce i moje dcerka se vždy k paní doktorce těší. Máme jí moc rádi.