S paní doktorkou jsme naprosto spokojeni. Jsme rádi, že jsme měli možnost se přihlásit právě k ní, neměnili bychom. Naprostý profesionál a jako bonus je vždy milá, ochotná a vstřícná. Pochvala taktéž pro sestřičku, i ta je skvělá. Děkujeme!

Adres

Hornická 250, Meziboří
Ordinace praktického dětského lékaře MUDr. Evy Kutnerové (mapa)

Přijímám: děti jakéhokoliv věku
Oborová zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Pojišťovna VZP, a.s., + 2 Více

MUDr. Eva Kutnerová Lékařka se specializovanou způsobilostí v oboru dětské lékařství a oboru praktický lékař pro děti a dorost. Zajištujeme péči p...

Ukončené školy

• Universita Karlova v Plzni

Znalost jazyků

Angličtina, Němčina

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Pani doktorka je proste skvela. Je moc mila a deti ji maji radi, po odborne strance na velmi vysoke urovnii, velmi pecliva a pragmaticky uvazujici. Mame ji moc radi. Diky za ni. Na Litvinovsku bezpochyby nejlepsi.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

S p.doktorkou jsem velmi spokojena.Je velice zodpovědná a vše kontroluje do puntíku.Je velmi ochotná a milá.Plně ji důvěřuji.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Také jsme za paní doktorku moc rádi, můžeme se na ní spolehnout a věřit ji. Má opravdu skvělí přístup jak k dětem tak k rodičům.

X

Jsem moc ráda, že tady paní doktorku máme. Je to velmi milá a příjemná paní. S její práci a přístupem jsem velmi spokojená. Dokonce i synek se teď na návštěvy do ordinace těší :-)

C

S paní doktorkou mám zkušenosti z Mostecké nemocnice z dětského oddělení a alergologie,byla jsem s ní velmi spokojena. Nejvíce mne na ní upoutává její přístup k práci a empatie vůči pacientům a jejich rodičům. :)

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Nedám na paní doktorku dopustit, je výborná jak odborně tak především lidsky. Vždy se u ní cítím velice příjemně. Dokonce i moje dcerka se vždy k paní doktorce těší. Máme jí moc rádi.

X

C