Adresa

Ordinace praktického dětského lékaře MUDr. Evy Kutnerové
Hornická 250, Meziboří

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna + 3 Více


Přijímám: děti jakéhokoliv věku
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

O mně

MUDr. Eva Kutnerová

Lékařka se specializovanou způsobilostí v oboru dětské lékařství a oboru praktický lékař pro děti a dorost.
...

Více

Specializace

  • dětské lékařství

8 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
E
Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorka nemá vůbec snahu pomoci, když něco potřebujete skrz dítě odbyje Vás po telefonu. Nejdříve nás odbyla s vyrážkou, kdy vlastně nakonec i ona sama uznala že je super že jsme to podchytili včas, dále to bylo se zažívacími potížemi kdy mi bylo sděleno že to přejde musela jsem si nakonec poradit sama.. A teď naposled měla malá kasel, rýmu a zvýšenou teplotu a bylo by sděleno že mám přijít ve středu ale jen když to bude akutní, s tím že nakonec o 3 hodiny později měla malá horečky, které nešli srazit. Určitě lékařku nedoporučuji a okamžitě lékařku měním

Ověřený profil

S paní doktorkou jsme naprosto spokojeni. Jsme rádi, že jsme měli možnost se přihlásit právě k ní, neměnili bychom. Naprostý profesionál a jako bonus je vždy milá, ochotná a vstřícná. Pochvala taktéž pro sestřičku, i ta je skvělá. Děkujeme!

Z
Ověřený profil

Pani doktorka je proste skvela. Je moc mila a deti ji maji radi, po odborne strance na velmi vysoke urovnii, velmi pecliva a pragmaticky uvazujici. Mame ji moc radi. Diky za ni. Na Litvinovsku bezpochyby nejlepsi.


I
Ověřený profil

S p.doktorkou jsem velmi spokojena.Je velice zodpovědná a vše kontroluje do puntíku.Je velmi ochotná a milá.Plně ji důvěřuji.


A
Ověřený profil

Také jsme za paní doktorku moc rádi, můžeme se na ní spolehnout a věřit ji. Má opravdu skvělí přístup jak k dětem tak k rodičům.


X
Ověřený profil

Jsem moc ráda, že tady paní doktorku máme. Je to velmi milá a příjemná paní. S její práci a přístupem jsem velmi spokojená. Dokonce i synek se teď na návštěvy do ordinace těší :-)


C
Ověřený profil

S paní doktorkou mám zkušenosti z Mostecké nemocnice z dětského oddělení a alergologie,byla jsem s ní velmi spokojena. Nejvíce mne na ní upoutává její přístup k práci a empatie vůči pacientům a jejich rodičům. :)


N
Ověřený profil

Nedám na paní doktorku dopustit, je výborná jak odborně tak především lidsky. Vždy se u ní cítím velice příjemně. Dokonce i moje dcerka se vždy k paní doktorce těší. Máme jí moc rádi.


Došlo k chybě, zkuste to znovu