Sam. ordinace PL - stomatologa
Heydukova 520, Skuteč

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa

Přešla jsem od paní doktorky k jinému lékaři kuli její náladovosti, nepříjemnosti, ale hlavně kuli mému strachu ze zubařů, který mě provází od dětství, paní doktorka mě nikdy u žádného výkonu neprovedla umrtvení, vždy mě to nechala celé vytrpět a bylo jí jedno,že ve svých třiceti letech ji tam brečím. Můj strach svým chováním dost prohloubila.
A největší pecka je, že můj nový zubař nestačil žasnout,co to v puse mám. Čeká mě předělání všech plomb od paní doktorky, jelikož nepoužívá rentgen, pod všema plambama mám kazy,budu ráda, když se panu doktorovi podaří mé zuby zachránit.
Paní doktorku OPRAVDU NEDOPORUČUJI!

Paní doktorka je velice náladová. Pokud se k ní dostanete ráno, většinou je milá. Později je už protivná a nepříjemná. Jsem dlouhodobě vážně nemocná a proto jsem byla nucena se 2x přeobjednat, ale paní doktorka mi do telefonu řekla, že mě už neobjedná a zavěsila. Zásadně odmítá dát injekci, když ji požádám a ignoruje můj zdravotní stav. Snažila jsem se jí vysvětlit, že injekci bych chtěla proto, že bolest a strach mají špatný vliv na mé srdce, ale nenechala mě ani domluvit s tím, že ona má také vysoký tep! Takže jediné co mohu napsat je, že mám strach jít k takovému lékaři a rozhodně k ní nemám důvěru.

Paní doktorka je milá, vstřícná, ale její plomby opravdu nevydrží. Také se mi stalo, že jsem se k ní objednala, protože jsem si našla kaz, paní doktorka mi ale spravila pouze zaplombovaný zub...

S paní doktorkou Krejčí jsem velice nespokojena. Nejen, že jak už bylo tady zmíněno její plomby dlouho nevydrží, ale tentokrát jsem k ní šla na objednání s kazem, který byl zezadu na předním horním zubu. Ona mi provrtala zub zepředu skoro zkrz naskrz, s tím že když jsem se jí zeptala, že jsem myslela, že ten kaz byl zezadu zubu, na to ona mi odpověděla, že mám pravdu, ale udělala to, aby měla lepší přístupovou cestu. Zrovna tyhle přední zuby nejvíce ukazuji, třeba když se směji, teď se je stydím ukázat. Doslova mně totálně zničila přední zuby.

PANI DOKTORKA JE VELICE HODNA A ŠIKOVNA.Jsem velice rada že mě přijala do sve ordinace.Moc ji děkuji a přeji hodně uspěchu v praci i osobnim životě.Děkuji Markova

Paní doktorka mi nebyla schopná opravit rozpadlý zub, poslala mě, ať si přijdu jindy i když v čekárně nikdo nebyl. Navíc její plomby nevydrží, neustále mi převrtávala zuby znovu a znovu jenom kvůli špatným plombám. Od známých vím, že kdo od ní odešel k jinému stomatologovi, tak mu všechny plomby předělávaly a jiní doktoři se děsily nad jejími výkony. Možná, že je paní doktorka milá a hodná, ale zuby spravit neumí a teď kvůli ní mám problémy.

Paní doktorka je velice hodná, citlivá, ochotná a znalá. Také bych nikdy neměnila a to jsem u paní doktorky od svých 2 let i celá naše rodina chodí k paní doktorce. Nikdy jsem zde neměla strach. Vždy mi vyšly vstříc i s objednáním termínu prohlídky nebo v případě bolesti jsem šla vždy daný den.

Od paní "doktorky" Krejčí jsem odešla jsem za to vděčná. Od malička mám velkou kazivost zubů a strach ze zubařů. Hodná to ona možná je, ale kaz řádně nevyvrtá a pak se to pod plombou kazí. Zhruba od mých 16 do 20 let mi dr. tvrdila, že jsem zase bez kazu tak jsem si říkala, že se moje kazivost zastavila (prevence jsem vždy dodržovala 2x ročně). Vzhledem k tomu, že jsem měla odcestovat do zahraničí na 1 rok, tak jsem si zašla na preventivní prohlídku kde mi bylo sděleno že jsem bez kazu, trošku jsem se tomu divila, ale byla jsem moc ráda. Po 2 týdnech v zahraničí mě chytly zuby a musela jsem navštívit zubaře, který mi udělal rentgen a seřval měkdy jsem byla naposled u zubaře. Na 28 zubech jsem měla 27 kazů. Věřte, že v tu chvíli jsem nevěřila. po návratu do ČR jsem vyhledala jinou lékařku, která mi dala zuby do pořádku. Takže ke Krejčí NIKDY!!!!! Ta zuby neléčí, ale ničí a trhá.

o této paní zubařky jsem již 20 let a neměnila bych

Ž

Paní doktorka je ta nejlepší zubařka co znám.Je velice hodná,citlivá a odborně znalá.I přes to všecko jakou mám panickou hrůzu ze zubařů je vždy příjemná.Jsem její takový balzám na nervy a to ona dobře ví.Přesto všecko je užasná.Jsem ráda,že můžu být její pacient a nikdy bych neměnila. :-) :) :-)