Eva Kovaříková, alergolog Praha

MUDr. Eva Kovaříková

Alergolog Více

22 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Praha, Praha
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

3

Obecné skóre
22 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient

Nechapu jak tento clovek muze delat to co dela. Absolutne neprofesionalni pristup, sve praci snad ani nerozumi, nechala diteti udelat dle dalsich dvou alergologu nesmyslne drahe a zbytecne vysetreni, nasadila absolutne nepotrebne a pro dite nebezpecne leky. Pani doktorka by si mela zopakovat co prisahala co by lekar, a mela by se rychle vzpamatovat, nebo prijde o diplom.... DEJTE VELKY POZOR NEDOPORUCUJI!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Paní Doktorka je velice pečlivá a vždy i perfektně poradí. Spolupracuje se všemi pojišťovnami, vřele doporučuji!


S
Ověřeny pacient

Akorát z lidí tahá peníze, neprovádí pravidelné vyšetření. Platíte i za napsání receptu. Rozhodně nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím od dětství a péče u ní byla dobrá. Přestěhovala jsem se se a vyměnila jsem tudíž i lékaře, neboť nechci dojíždět (jsem na mateřské a s dětmi to je zdlouhavé). Nová lékařka mě k ní poslala s písemnou žádostí o výpis z karty, kterou však chtěla dr. Kovaříková zaplatit, nejednalo se o nízký poplatek. Jsem zvyklá u lékařů platit za hodně věcí, ale když požádá lékař lékaře, proč to mám platit já? Když jsem se recepční zeptala, jaký je důvod poplatku, vzala mi výpis z ruky, že mi paní doktorka vzkazuje, buď výpis a 200 nebo bez výpisu. Slušně jsem požádala, že chci s paní doktorkou mluvit, tak mě nechali půl hodiny čekat s dvěma malými dětmi v čekárně a přestože paní doktorka pak již neměla v ordinaci pacienta, neobtěžovala se své dlouholeté pacientce osobně situaci vysvětlit. Byla jsem velmi překvapená a zklamaná, jak se tato praxe změnila a hlavně arogantním přístupem této lékařky. Soukromá praxe holt s člověkem dělá divy... Tuto lékařku opravdu nedoporučuji, jen z lidí tahá peníze.


Paní doktorka svým přístupem a profesionalitou je dobrá.
Horší stránka je, že chce peníze i za úkony hrazené pojišťovnou. Třeba za materiál při odběru krve (učtováno jako spotřební materiál a 75 Kč, spirometrie 80 Kč atd.)
Jsou lékaři u kterých se hradí jen regulační poplatek.


"okrádá pacienty"
Nejsem naštěstí její pacientka! Chodím k velmi profesionální a milé doktorce v Praze. Platím pouze za objednanou návštěvu 30,-Kč a za léky. NIKDY neplatím za spirometrii, za předepsání léků v době, kdy mám alergické a astmatické akutní potíže a nejsem zrovna objednaná. A další a další. Informace mám od mé kolegyňky, kterou upřímně lituji, že se setkala s touto "ZLODĚJKOU".

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Ve středu jsem si volala na recepci o napsání receptu na Zodac u paní doktorky Kovaříkové. Pro recept došel přítel v úterý a přišel s tím, že platil 45,-.
45,- za to, že paní doktorka se uráčí vypsat recpet a ještě si tam dá: přednostní preskripce a vydání na recepci.
Volala jsem pani Veselé na recepci, což je "příjemná paní" a nedokázala mi vysvětlit proč a také jak to mám udělat, abych nepaltila. Jelikož já to PŘEDNOSTNĚ nepotřebuji. Počkala bych i 14 dní.
A že si to zavede pan gynokolog a pani Kovaříková se hned přidá, to je fakt nehoráznost.
A když si dojdu pro recept za paní doktorkou, vysedim si tam 2 hodiny, tak mi bylo sděleno, že zaplatim 30,-.
Takže jsem s pani doktorkou skončila.
Tahá z lidí akorát peníze, ale hlavně že má čas se neustále vykecávat s kolegy!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Je to jen subjektivni dojem, ale zda se mi, ze pi. doktorce jde hlavne o penize. Pusobi vypocitave a nevaha nabidnout cokoli z ceho bude mit uzitek hlavne ona. Pokud jste ochotni platit a platit muze byt na vas celkem mila.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


je bezvadná


Poslední dobou se to tu pohoršilo, dlouhé sezení v čekárně, drahé léky, nenabídnou člověku levnější alternativu, i když existuje..Naposledy jsem po pečlivém vyšetření včetně odběrů dostala léky, po kterých jsem měla silné vedlejší účinky , takže jsem je musela přestat brát, i když mi paní doktorka tvrdila, že to po léčbě rozhodně být nemůže.Sestřička je milá, šikovná a ochotná, ale paní doktorka momentálně nic moc. Uvažuji o změně alergologa.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti