Praha, Praha

Zobrazit ostatní alergologů v okolí

Nechapu jak tento clovek muze delat to co dela. Absolutne neprofesionalni pristup, sve praci snad ani nerozumi, nechala diteti udelat dle dalsich dvou alergologu nesmyslne drahe a zbytecne vysetreni, nasadila absolutne nepotrebne a pro dite nebezpecne leky. Pani doktorka by si mela zopakovat co prisahala co by lekar, a mela by se rychle vzpamatovat, nebo prijde o diplom.... DEJTE VELKY POZOR NEDOPORUCUJI!!!

Paní Doktorka je velice pečlivá a vždy i perfektně poradí. Spolupracuje se všemi pojišťovnami, vřele doporučuji!

Akorát z lidí tahá peníze, neprovádí pravidelné vyšetření. Platíte i za napsání receptu. Rozhodně nedoporučuji.

K paní doktorce chodím od dětství a péče u ní byla dobrá. Přestěhovala jsem se se a vyměnila jsem tudíž i lékaře, neboť nechci dojíždět (jsem na mateřské a s dětmi to je zdlouhavé). Nová lékařka mě k ní poslala s písemnou žádostí o výpis z karty, kterou však chtěla dr. Kovaříková zaplatit, nejednalo se o nízký poplatek. Jsem zvyklá u lékařů platit za hodně věcí, ale když požádá lékař lékaře, proč to mám platit já? Když jsem se recepční zeptala, jaký je důvod poplatku, vzala mi výpis z ruky, že mi paní doktorka vzkazuje, buď výpis a 200 nebo bez výpisu. Slušně jsem požádala, že chci s paní doktorkou mluvit, tak mě nechali půl hodiny čekat s dvěma malými dětmi v čekárně a přestože paní doktorka pak již neměla v ordinaci pacienta, neobtěžovala se své dlouholeté pacientce osobně situaci vysvětlit. Byla jsem velmi překvapená a zklamaná, jak se tato praxe změnila a hlavně arogantním přístupem této lékařky. Soukromá praxe holt s člověkem dělá divy... Tuto lékařku opravdu nedoporučuji, jen z lidí tahá peníze.

Paní doktorka svým přístupem a profesionalitou je dobrá.
Horší stránka je, že chce peníze i za úkony hrazené pojišťovnou. Třeba za materiál při odběru krve (učtováno jako spotřební materiál a 75 Kč, spirometrie 80 Kč atd.)
Jsou lékaři u kterých se hradí jen regulační poplatek.

"okrádá pacienty"
Nejsem naštěstí její pacientka! Chodím k velmi profesionální a milé doktorce v Praze. Platím pouze za objednanou návštěvu 30,-Kč a za léky. NIKDY neplatím za spirometrii, za předepsání léků v době, kdy mám alergické a astmatické akutní potíže a nejsem zrovna objednaná. A další a další. Informace mám od mé kolegyňky, kterou upřímně lituji, že se setkala s touto "ZLODĚJKOU".

Ve středu jsem si volala na recepci o napsání receptu na Zodac u paní doktorky Kovaříkové. Pro recept došel přítel v úterý a přišel s tím, že platil 45,-.
45,- za to, že paní doktorka se uráčí vypsat recpet a ještě si tam dá: přednostní preskripce a vydání na recepci.
Volala jsem pani Veselé na recepci, což je "příjemná paní" a nedokázala mi vysvětlit proč a také jak to mám udělat, abych nepaltila. Jelikož já to PŘEDNOSTNĚ nepotřebuji. Počkala bych i 14 dní.
A že si to zavede pan gynokolog a pani Kovaříková se hned přidá, to je fakt nehoráznost.
A když si dojdu pro recept za paní doktorkou, vysedim si tam 2 hodiny, tak mi bylo sděleno, že zaplatim 30,-.
Takže jsem s pani doktorkou skončila.
Tahá z lidí akorát peníze, ale hlavně že má čas se neustále vykecávat s kolegy!!!!

Je to jen subjektivni dojem, ale zda se mi, ze pi. doktorce jde hlavne o penize. Pusobi vypocitave a nevaha nabidnout cokoli z ceho bude mit uzitek hlavne ona. Pokud jste ochotni platit a platit muze byt na vas celkem mila.

je bezvadná

Poslední dobou se to tu pohoršilo, dlouhé sezení v čekárně, drahé léky, nenabídnou člověku levnější alternativu, i když existuje..Naposledy jsem po pečlivém vyšetření včetně odběrů dostala léky, po kterých jsem měla silné vedlejší účinky , takže jsem je musela přestat brát, i když mi paní doktorka tvrdila, že to po léčbě rozhodně být nemůže.Sestřička je milá, šikovná a ochotná, ale paní doktorka momentálně nic moc. Uvažuji o změně alergologa.