Alergologie a klinická imunologie
Bílá 6, Praha

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Umístění: Alergologie a klinická imunologie Alergie a chronická rýma

Paní doktorka je skvělá a navíc moc příjemná dáma, po několika letech jsem se konečně zbavila chronické rýmy. Vždy mi velmi ochotně pomohla.

Hrůza, děs, nezájem - NECHODTE K NI!
Jsem alergik na zvířata a nějaké rostliny. Rozhodla jsem se pro vyšetření. Přišla jsem za touhle paní. Řekla jsem ze mám alergii na koně a kočky a jiná zvířata a na jaro - a chci zjistit na co. Udělala +- 8-10 testu (což je hrozne málo). Po 15 minutách mě bylo sděleno, ze mám alergii na něco, co přes jaro kvete ale na co to ona neví (na rostliny bylo uděláno jen par testu) a na kočky a koně - což jsem ji řekla já předem. Vše probíhalo bez rukavic! Pak mě udělala test spirometrii, výsledky se ji nezdali velmi dobre -přes moje upozornění ze jsem teprve po nemoci a kašlu - mě řekla ze kašlu kvůli astma a kašel mě nedává se nadechnout. Vnutila mě nějaký letacek ohledně léku a předepsala ingalator na recept pro astmatiky ANIŽ BY MĚ PORADNĚ VYSETRILA (krevní odběr a td.)
Až doma jsem se dočetla o tom léku ze je to návykový lék, který se nemá používat běžné, ale příležitostně u těžce nemocných astmatem, což mě byl předepsan jen tak 3 krát denně.
Na můj dotaz - prosím, jaké astma? Nemám žádné problémy s dýcháním a jsem bývala závodní sportovkyně mě se neodpovědělo. A řeklo se ze přece jste teď ten lék zkusila. Cítíte rozdíl v dýchání? Říkám - ne. Ale jo,- řekla doktorka. Musíte ho brát.
O tom ze se mi ptala asi 10 krát kdy mám sezonní alergii, a na moji odpověď ze každý rok jindy ani ne zareagovala, jenom konečně to zapsala a usmala se.
Mate kožní alergii? Ano. Popsala jsem ji to. Ukázala. Ta jen odkývla a zapsala do počítače.
Neřešila vůbec nic, kromě toho ze se mě snažila přesvědčit o tom, ze mám astma bez jakého koliv vyšetření a vnucovala mě ten ingalator, který do teď nechápu k čemu musím mít.
Rozhodně NEDOPORUČUJI! Takové lékaři by neměli ani pracovat!

Paní doktorka má na dveřích napsáno ALERGOLOGIE, IMUNOLOGIE. Po pásovém oparu jsem měl časté bolesti hlavy a oparu kolem rtů a špatné stavy. Paní doktorce jsem to říkal několik let a ona místo, aby mi předepsala herpesin tablety, tak mi mi furt cpala co nejvíc Flonidanu na alegii. Až kožní doktorka mi pomohla a herpesin předepsala (!). Po nělika letech jsem konečně přešel k novému alergologovi/imunologovi. Ten mi udělal krevní testy, a zjistil nějaké infekce.

JE TO OSTUDA. Paní doktorka by si měla sundat ze dveří slovo IMUNOLOGIE. Protoze je v tom úplně mimo. Kdybych ji změnil před léty, tak jsem si ušetřil spoustu trápení.

Paní doktora je snaživá a hodná. Nicméně má už svůj věk a často si nepamatuje co vám minule řekla a tak se s ní dohadujete. Jede rutinně podle standardních postupů. Pokud na ní vyrukujete s nějakým (pro ní neobvyklým) problémem, je dost vykolejená. Je zvláštní, jak střídá zdravotní sestry. Za posledních 5 let u ní pracuje snad 4. sestřička :)

Paní doktorka asi nebude špatná, při vyšetření vám věnuje čas, netahá z lidí peníze a ráda vysvětlí, co předepisuje. Když jsem k ní ale poprvé přešel, stalo se mi, že se ji nezdály moje výsledky spirometru a i když jsem ji řekl, že během pylové sezony jsem bral vždy silné kortikoidy, jinak bych to neudýchal, předepsala mi nějaký slabý šmejd, který jsem musel inhalovat co hodinu, abych sebou někde neseknul (navzdory tomu, že mi oznámila, že stačí dvakrát týdně). Když jsem to potom přišel reklamovat, místo omluvy mi ještě vynadala. Na její obranu, neměla k dispozici mé dřívější výsledky ze spirometrů, proto dávám neutrální hodnocení. I tak ale myslím, že nebrala příliš vážně, co jsem ji řekl, jinak by mi nemohla předepsat naprosto nevhodnou léčb. Její následný přístup mě odradil k ní dál chodit a po roce jsem si našel lepší.

Paní doktorka je pečlivá a laskavá. Bohužel ji dosluhuje paměť, a pokud máte komplexnější problémy, nebude pro ni snadné se v nich zorientovat. Je běžné, že Vám bude chtít zkontrolovat třikrát krk a zapomene jaké léky vám chtěla předepsat. A možná vás "sprdne" že jste minule nepřišli, i když o ničem nevíte. Jsou lepší alergologové. Hledejte dál.

Paní doktorku mám především moc ráda. Ujala se mě v 16 letech, když mě v centru Prahy odmítli vzít u obvodního alergologa s tím, že mám počkat měsíc. Byla sezóna a já jsem profesionální zpěvačka :-D S paní doktorkou jsem moc spokojená, hodně často mi pomohla nejen s alergií. Někdy působí zbytečně nejistě :-)

Paní doktora je opravdu velmi milá a slušná...jsem alergický na pyl a chodím k ní 3 roky..vždy spokojenost.

Pani doktorka je velice prijemna a laskava.

Dlouhodobě dobrá zkušenost.