Dětské zdravotní středisko
Vrchlického 1985, Kladno

Mi jsme s pani doktorkou velice spokojeni Milá mohu jíd za ní s každým problémem ohledně dětí ja za sebe a mou rodinu mohu jen doporučit a nezapomente i lékaři jsou jen lidi a to že nemaj každý den dobrou naladu je přece lidské jsou to rodiče a babičky a tudíš maj i své starosti proto nečekám že každý den se budou usmívat.Mi mame pani doktorku rádi hlavně děti a to je duležité

Vzhledem k tomu, že i já mamina jsem chodila k paní doktorce a skutečně mi zachránila život a to jen podle chůze poznala, že to bolení břicha nebude jen tak něco od jídla, tak k ní nyní chodím i se svýma dětma. Jsem jako ona toho názoru, že ne každé onemocnění se musí léčit antibiotiky a zbytečně neposílá od čerta k ďáblu po specialistech, ale až když fakt o něco jde tak jedná.....a to zas .....já ihned poznám, že je zle. Takže jsem ráda, když fakt nic nedostanem a jde o obyčejnou chřipku. Nevím přoč se tady vůbec objevuje negativní hodnocení. Ve srovnání doktorů od jiných mamin, kteří každý měsíc kvůli kašli lítají na plicní a dělají výtěry a bůhvíco, jsem ráda, že mám tak super doktorku a doufám, že ještě doléčí i mé 3 leté dítě. Jinak pokud někdo chce osobně někam poslat na vyšetření, tak není problém si o žádanku říci. Líná pusa holé neštěstí.

Tato dokrotka mě velice dostává....V poslední době se musí nejdříve vykecat se sestrou co se kde stalo a po 20 minutách vezmou otráveně pacienta.(není problém čekat sama v čekárně přes hodinu)... Když teda jí řeknete svůj problém, dělá jako že simulujete, a co jí vlastně otravujete....Já osobně trpím na velmi časté angíny.Nikdy s tim nic nedělala.. Klidně 10x do roka mi dala silný antibiotika,aniž by mě poslala někam na vyšetření,abych nemusela polikat každej měsíc antibiotika.... Jen mi předepisuje Ospen... kam to spěje ?? nebo je to normální???

Paní doktorka je podle mého názoru už velice dlouho ve věku, kdy by měla pediatrii opustit. Všechno bere na lehkou váhu a mnohokrát se jí stalo, že závažný problém našich dětí podcenila a jiní lékaři (odborníci) pak museli její "sportovní" přístup napravovat. A šlo o minuty, aby život dítěte zachránili. Hazarduje se zdravým dětí!!! To, že je k dětem příjemná, ještě neznamená, že je to dobrý lékař. Každý slušný člověk by měl vědět, kdy odejít do důchodu.. Už na to nestačí. Jestli potřebuje vydělávat, tak ať jde do jiného oboru, kde nepůjde o lidský život.

nejlepší doktorka na světě, která umí vyléčit. mám jí moc ráda

K paní doktorce chodíme s dětmi. Už jsme s lékaři zažili ledasco, její přístup mi ve srovnání s tím dalším vyhovuje. Léky nedává zbytečně, ale při zjevně špatném klinickém stavu nenechá dítě trpět a nasadí včas ATB. K dětem je příjemná, snaží se vyjít vstříc. Myslím že je přesně v rovnováze mezi přehnaným honěním dítěte po specialistech vs. nepodcenění problému. Ovšem nepodporuje asi příliš maminky, které dorazí s dětmi 1. den horečky a pídí se urputně po příčině a léčbě. Když člověk potřebuje ke specialistovi, stačí říct - není problém žádanku vydat.

Typ pediatričky, která dává akorát doporučení. Jak se již zde jeji bývali pacienti zmiňovali, pacientům moc nevěnuje pozornost a sdělí jim, že všechno přehánějí-vymýšlejí si-řečeno bez obalu. Ze své zkušenosti rozhodně nedoporučuji. Všechno akorát zlehčuje.

Kdybych mohla, chodila bych k paní doktorce Kosinové i teď, v dospělosti:-) Je příjemná, není strohá, nestalo se mi, že by mi něco špatně diagnostikovala a nikdy jsem se nestyděla za ní přijít s jakýmkoliv problémem.
Musím přiznat, že obecně s lékaři většinou spokojená nejsem, jelikož nejsem zastáncem západní medicíny, ale MUDr. Kosinová tvoří vyjímku, je skvělá.

U této lékařky se již vystřídaly tři generace naší rodiny.A vždy jsme byli spokojeni.A měla k nám vždy dobrý přístup.Dobře poradila.Když bylo potřeba speciální vyšetření ochotně nás na něj poslala.A vše dotáhla do konce.Tím myslím,že jsme do školky či školy odcházeli zcela uzdraveni.Pokud jsme potřebovali nějaké nutné potvrzení(na letní tábor,školu v přírodě,zdravotní průkaz a jiné...) ochotně nám jej vystavila.

Velmi dobrá lékařka,vstřícná k lidem,umí velmi hezky jednat s dětmi.