Sam. ordinace PL - stomatologa
Nádražní 548, Hlinsko

Nechápu zdejší názory lidu... "Paní Doktorka" je známá jako nejhorší v celém Hlinecku. Nedá se říci,že mě udělala špatný zákrok protože mě celých 5 let odbývala a nic nevrtala. Na rentgenu se mě ukázalo spoustu kazů které přehlížela. Z vlastní iniciativy jsem přešel jinam.

TAKŽE JESTLI VÁM ŘÍKÁ ŽE MÁTE DOBRÉ ZUBY,NIC TO NEZNAMENÁ... VE SKUTEČNOST MŮŽETE MÍT CHRUP V DOST ŠPATNÉM STAVU

Nejlepší paní zubařka jakou jsem dosud měla možnost poznat.Škoda jen,že jsem se přestěhovala a musela odejít.Ale při bolestech mě vždy veme a já tam chodím ráda.

Paní doktorka je nejlepší zubař, kterého jsem měl možnost za svůj život poznat. Chodíme k ní celá rodina a můžeme jen chválit.

Přidávám se chodím k ní od dětství a nemůžu si stěžovat.

je to nejsepsi pani doktorka co znam prijemna porad usmevava ma hodnou a prijemnou i sesricku

je to nejlepsi doktor kteryho znam

Skvělá paní doktorka. Troufnu si tvrdit, že nejlepší v Hlinsku.Vyšetření u ní bolí minimálně, protože ke každému přistupuje individuelně, trpělivě a pečlivě. Za to jí moc děkuji.